VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Spotkania w LE są dla nas bardzo ważne”

Bartłomiej Płonka, 23.10.2013; 18:55

O spotkaniu z St. Gallen

Daniel Parejo nie dostaje wielu szans do trenera Đukicia. Sam piłkarz wierzy jednak, iż w jutrzejszym pojedynku ze szwajcarskim St. Gallen będzie miał przyjemność wystąpić i pomóc drużynie w odniesieniu wygranej.

„Sankt Gallen to wymagający przeciwnik. To dobry zespół, co pokazują wyniki. Mecze na poziomie europejskim są bardzo trudne, ale Valencia musi w nich zwyciężać i wyjść z tej grupy. Naszym celem głównym w tym sezonie jest awans do Ligi Mistrzów, jednakże nie ukrywamy, że spotkania w Lidze Europejskiej są dla nas szalenie ważne. Chcemy doprowadzić klub do kolejnego tytułu” - powiedział na przedmeczowej konferencji.

„Porażka z Sociedad nie odebrała nam chęci do gry. Przystępujemy do kolejnych spotkań w pełni zmotywowani i głodni triumfu” – uważa Parejo. Zapytany o wybory trenera Đukicia odparł: „To szkoleniowiec decyduje kto ma grać i wszyscy musimy to akceptować. Jeśli jutro wyjdę w pierwszym składzie na pewno dam z siebie wszystko, abyśmy odnieśli zwycięstwo, które jest naszym celem w każdym starciu”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. staste7724.10.2013; 09:49
staste77Ze skrótu meczu z RSSS wynikało, że Parejo miał kilka b. ładnych zagrań (w tempo, z 1-szej piłki). Powinien dostać szansę.
2. 19Piter9724.10.2013; 17:15
19Piter97Tylko 3 Punkty. Nie ma innej opci !
Amunt VCF.