VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Víctor Ruiz: „Będę walczył o skład”

Bartłomiej Płonka, 13.10.2013; 19:31

Zapowiedzi Hiszpana

Wobec odejścia Adila Rami`ego, w kadrze walenckiego zespołu obecnie znajduje się zaledwie trzech środkowych obrońców. Poprzez to swoje szanse otrzymuje początkowo odstawiany Victor Ruiz. 24-latek zapowiada walkę o wyjściowy skład.

„Na początku trener nie korzystał z mojej osoby, ale ja się nie poddałem. Jak widać, słusznie. Jestem zadowolony, że mogłem pomóc drużynie w trudnym momencie i stanąć na wysokości zadania” – mówił wychowanek Espanyolu. „Mam nadzieję, że trener dalej będzie na mnie stawiał. Będę walczyć” – zapowiada Hiszpan.

„W zeszłym sezonie czułem się komfortowo. Czasami grywałem również na defensywnym pomocniku. Trochę lepiej czuję się, jako stoper, ale trener wie, że w razie czego mogę wystąpić na innej pozycji. Każdą decyzję szkoleniowca uszanuję” – rzekł. Ruiz w tym sezonie ma na swoim koncie nawet jedną bramkę zdobytą przeciwko Sevilli.

Victor odpowiedzieć musiał również na pytanie dotyczące odejścia z klubu Adila Rami`ego. „Skoro obydwie strony postanowiły, że Adil odejdzie, to znaczy, że tak będzie lepiej dla wszystkich” – uważa.

„Ważne jest, aby po przerwie utrzymać poziom gry i punktować. Nie możemy pozwolić sobie, by rywale odskoczyli. W każdym spotkaniu będziemy myśleć o trzech oczkach” – twierdzi. Na koniec Hiszpan zapytany został o Atletico Madryt, które wyśmienicie rozpoczęło nowy sezon. „Jest zbyt wcześnie, by mówić, które miejsce zajmą na koniec. Ich cel jest taki sam jak nasz, czyli awans do Ligi Mistrzów”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS13.10.2013; 20:47
LukasZ_NSDjukic to chyba nie potrafi ocenić umiejętności piłkarzy... Ruiz nie miał grać, bo go trener nie chciał, zagrał z konieczności i grał solidnie... Fede grał super, a nie raz na ławce siedział pomimo tego...
Tego obrońce w Mestallety też odrzucił, lepiej niech mu kontrakt przedłużą, bo pewnie będzie z niego pożytek... skoro real i barca go chcą do rezerw,a mają przecież dobrych piłkarzy tam i jak wiadomo przesuwają non stop tych co się dobrze spisują do 1 składu i grają po jakimś czasie sporo nawet... Feg w fatalnej formie grał... Matje popełnia tyle błędów indywidualnych i gra... Romeu w debiucie zagrał kompletny piach...
2. pedro916.10.2013; 16:06
Istotnie, czasami trudno zrozumieć Djukicia. Na pewno ma swoje racje, ale bywa niekonsekwentny. Jak mówią piłkarze: Valverde mówił mało, jednak wszyscy go rozumieli - z Djukicem jest inaczej.