VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Barragán: „Chcemy grać lepiej”

Bartłomiej Płonka, 07.10.2013; 23:27

Pomeczowy komentarz Antonio

Antonio Barragan, jak i cała drużyna w niedzielnym meczu z Athletic rozegrał całkiem przyzwoite zawody. Prawy defensor uważa, że zespół stać na jeszcze lepsze występy oraz żałuje, iż wczoraj nie udało zdobyć się kompletu trzech oczek.

„Zaangażowanie i praca to klucz. Trenujemy bardzo ciężko i jesteśmy zjednoczeni, jako drużyna. Sądzę, że widać poprawę w grze Valencii. To dobrze, że przed nami dwa tygodnie przerwy, będzie można spokojnie przygotować się do starcia z Sociedad. Mamy nadzieję zagrać z nimi równie dobrze, albo jeszcze lepiej” – zapowiada boczny obrońca.

„To były dobre zawody w naszym wykonaniu. Djukić poukładał nas bardzo dobrze. Czy to mój najlepszy mecz? Nie wiem. Czułem się bardzo swobodnie, ale wszyscy mocno pracowali. Trener wie jak mnie ustawiać i zna mnie bardzo dobrze. Jestem szczęśliwy, że wierzy we mnie” – twierdzi Barragan. Antonio z pewnością dostanie szanse w kolejnych meczach, gdyż kontuzjowany wciąż jest Joao Pereira.

„Mogliśmy ten pojedynek wygrać. Chociażby to ja mogłem zagwarantować nam zwycięstwo. Chciałem przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale niestety nie miałem szczęścia. Muszę popracować nad takimi sytuacjami” – uważa. W drugiej połowie po fatalnym błędzie Saborita, Barragan stanął oko w oko z Iraizozem, jednak przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

Na koniec Antonio, jak każdy zawodnik Los Ches odpowiadać musiał na pytania dotyczące afery z Adilem Rami`m. „W tej sprawie nie chcę wiele mówić. Z tego, co wiem, przeprosił nas wszystkich. Decyzja, co dalej będzie z Adilem należy do klubu i trenera”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS07.10.2013; 23:39
LukasZ_NSTen tydzień + 2 tygodnie przerwy = powrót Pereiry mam nadzieję :D


"Z tego, co wiem, przeprosił nas wszystkich. Decyzja, co dalej będzie z Adilem należy do klubu i trenera” to nawet tyle nie miał honoru żeby osobiście w szatni ich przeprosić?
2. Qnick198608.10.2013; 08:53
Qnick1986W pierwszej chwili czytając tytuł myślałem, że brzmi: "Barragan: Chcę grać lepiej" i nawet sobie dopowiedziałem w myślach "wcale ci się nie dziwie".

Nawet mi się zanuciło to "chcę grać lepiej" w rytm "chcę tu zostać" :P

Co do Ramiego to może nie miał jeszcze po prostu okazji się zobaczyć z drużyną od chwili zawieszenia. Ciekawy jestem jak sytuacja się rozwinie. Nie stać nas na jakieś rozwiązywania kontraktów czy wypożyczenia (i zastępowania drugoligowcami lub emerytami). Jakby się znalazł kupiec z kasą to ok - Rami i tak nie błyszczy od dawna. Tyle, że każdy zna sytuacje i wie, że klub chce go wypchnąć na siłę przez co nie będzie forsował zbytnio ceny.
3. Fuh08.10.2013; 10:23
FuhZ Bilbao nie bylo zle, w takiej formie, to na lawe sie nadaje.