VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Đukić: „Będziemy poszukiwać zwycięstwa”

Karol Kotlarz, 06.10.2013; 13:17

Kilka słów od szkoleniowca Nietoperzy

Podczas przedmeczowej konferencji prasowej wypowiedzi udzielił trener Valencii Miroslav Dukić. Zdaniem Serba, aby utrzymać dobrą ligową passę jego zespół będzie musiał szukać swojej szansy już od pierwszych minut spotkania.

„Jedziemy z zamiarem wygrania meczu. Będziemy poszukiwać zwycięstwa poprzez odważną grę, bez tego nie mamy czego szukać. Z Bilbao musimy szukać zwycięstwa już od pierwszych minut spotkania” – przyznał serbski szkoleniowiec.

Starcie na San Mamés nie jest pozbawione podtekstów – obecnym szkoleniowcem Los Leones jest Ernesto Valverde, poprzednik Đukicia na ławce trenerskiej Valencii. Zapytany o możliwą rywalizację pomiędzy trenerami Serb ocenił: „To nie będzie pojedynek pomiędzy szkoleniowcami. To będzie pojedynek pomiędzy Valencią a Athletikiem. Chcemy kontynuować naszą dobrą passę.”

Z racji rozegrania spotkania w czwartek w ramach Ligi Europy, Đukić nie uniknął pytań o kondycję zawodników. Serbski szkoleniowiec stwierdził, że „zespół jest w doskonałej kondycji”, a w porównaniu do ostatniego meczu na boisku „zobaczymy kilku zmienników”.

Na koniec Miroslav Đukić odniósł się do sprawy Adila Ramiego, który został przez klub ukarany kolejnym tygodniem zawieszenia oraz zamrożeniem pensji, mówiąc: „Jest to sprawa klubu, a ja zrobię to co zdecydują władze, uszanuję ich decyzję.”

Czytaj także: Đukić nie wyciąga wniosków

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Trivium06.10.2013; 15:10
TriviumThis summer!

Indiana Đukić - Poszukiwacze zaginionego zwycięstwa
2. LimaK06.10.2013; 18:41
Poszukać to oni muszą formy!