VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Đukić: „O zwycięstwo nie było łatwo”

Bartłomiej Płonka, 04.10.2013; 23:39

Rami

Pomeczowa wypowiedź Serba

Z niemałą pomocą bramkarza gospodarzy, Valencia wywiozła z Krasnodaru trzy punkty. Triumf nad Kubaniem na konferencji prasowej skomentował Miroslav Đukić.

Nie jest łatwo wygrywać z takimi drużynami jak Kubań. Przez bardzo długi okres nie mogliśmy znaleźć drogi do siatki, gdyż defensywa gospodarzy była bardzo skomasowana. Ostatecznie udało nam się wygrać i jestem zadowolony z pracy zespołu. Moja drużyna staje się coraz bardziej solidna. Szczególnie zadowolony jestem z gry obronnej, wszak to nasz kolejny pojedynek bez starty bramki. Gol Paco? Na pewno to ważne dla nas i dla niego, że w swoim pierwszym meczu strzelił gola. To doda mu otuchy do dalszej pracy

Czytaj także: Đukić nie wyciąga wniosków

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Swierzy9205.10.2013; 00:40
Miroooo .. prosze Cie Gol Paco nie doda mu otuchy tylko chłopak jest gotowy do gry na tym poziomie ! Nie mówie że ma od razu wskoczyć za Postige ale dawaj mu więcej minut na boisku bo będzie podobnie jak z ISCO !!
Wierze w ten zespół ale czy w trenera ?
Amunt !
2. KilyVCF05.10.2013; 01:32
KilyVCFWolałbym żeby nie był zadowolony z takiej postawy zespołu, a już akcentowanie tego że 3 mecz z rzędu bez straconego gola mnie załamuje.
W tych 3 meczach gralismy kompletyny piach.
Nie można caly czas jechać na farcie.
Akcje się zupelnie nie kleją, Krasnodar stworzył sobie lepsze.