VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jest porozumienie na linii VCF — Rami

Mateusz Styś, 04.10.2013; 19:41

Rami

Piłkarz opuści klub w styczniu

Ponad dwie godziny trwało spotkanie przedstawicieli klubu z Adilem Rami i jego reprezentantami. Obydwie strony doszły do porozumienia i zadeklarowały współpracę w celu znalezienia stoperowi nowego pracodawcy już w styczniu.

Wydawało się, że napięcie pomiędzy klubem, a francuskim zawodnikiem będzie rosło, zwłaszcza po oficjalnym oświadczeniu Ramiego, w którym stwierdził, iż nałożona na niego kara jest "bezzasadna". Ostatecznie jednak piłkarz postanowił wyrazić skruchę i przeprosić za swoje wypowiedzi, co przez Amadeo Salvo przyjęte zostało z dużym zadowoleniem.

Klub postanowił ukarać zawodnika kolejnym tygodniem zawieszenia oraz zamrożenia pensji. Po upływie tego czasu, to do Miroslava Đukicia należeć będzie decyzja, czy Rami będzie trenował z drużyną czy indywidualnie. Piłkarz zadeklarował, że bezwzględnie podporządkuje się decyzji trenera, jakakolwiek ona będzie.

Po wysłuchaniu Adila Rami, który wyraził ubolewanie w związku ze swoimi komentarzami odnośnie trenera i kolegów z drużyny, klub, zgodnie z przepisami wewnętrznymi, zdecydował się ukarać piłkarza tygodniowym zawieszeniem oraz zamrożeniem pensji.

Niezależnie od nałożonej kary Valencia CF i Adil Rami doszli do porozumienia w sprawie współpracy w celu znalezienia zadowalającego dla obydwu stron rozwiązania sytuacji.

Jak dowiedziało się Radio Caden Ser, Rami otrzymał już kilka telefonów, między innymi od klubów z Turcji, jednak zawodnik wolałby poczekać na możliwość przeniesienia się do Włoch, Anglii lub Francji. Co oczywiste, Valencia będzie się starała otrzymać możliwie najwięcej pieniędzy z transferu Francuza już w styczniu, ale w razie gdyby żadna z ofert nie była satysfakcjonująca, wtedy zawodnik zostanie wypożyczony z możliwością pierwokupu.

Kategoria: Transfery | Cadena Ser | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS04.10.2013; 20:01
LukasZ_NSWypad z tym lizusem;)

Mam nadzieję, że już nie będzie grał w ogóle u nas żadnego meczu...niech się ogrywa Ruiz czy ktoś z rezerw, szkoda w niego inwestować...

Trzeba z niego przykład zrobić... sam sobie zasłużył... Niech sobie trenuje sam na jakiejś łące czy gdzieś... i pensji mu nie wypłacać!
2. Vicente7304.10.2013; 23:59
Vicente73Won.
3. fischerVCF05.10.2013; 18:28
fischerVCFale mi porozumienie...
4. Dzidek05.10.2013; 19:22
DzidekPorozumienie to trafne określenie. Inaczej sprawa skończyłaby się w sądzie.