VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Benitez nie chce Ramiego

Mateusz Styś, 03.10.2013; 16:37

Benitez

Napoli nie jest już zainteresowane Francuzem?

Podczas pobytu w Londynie Amadeo Salvo skorzystał z okazji, aby wybrać się na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem i Napoli, po którym odbył kilkuminutową rozmowę z Rafą Benitezem. Temat? Adil Rami i Federico Fernández.

Rami był przedmiotem zainteresowania włoskiego klubu przed kilkoma miesiącami. Na Mestalla wpłynęła nawet oficjalna oferta za francuskiego stopera, jednak nie była ona wystarczająco satysfakcjonująca. W obliczu ostatnich wydarzeń Valencia została zmuszona do pozbycia się piłkarza, jednak według relacji hiszpańskiej prasy klub z Neapolu nie jest już zainteresowany jego osobą, nawet gdy w grę wchodziłoby tylko wypożyczenie.

Jasno miał to zakomunikować Rafa Benitez w rozmowie z Salvo na Emirates Stadium. Sternik Nietoperzy pytał także o możliwość zatrudnienia Federico Fernándeza, 24 letniego Argentyńczyka. Stoper ma małe szanse na grę u Beniteza, jednak ten nie chce jeszcze rozmawiać o jego sprawie, bo jak twierdzi, do okienka transferowego zostało zbyt dużo czasu.

O wiele ważniejszym celem wizyty prezydenta Valencii w Londynie było poszukiwanie sponsora. Spotkał się on między innymi z przedstawicielami firmy AEG, która dysponuje odpowiednim potencjałem finansowym mogącym posłużyć dokończeniu budowy Nowego Mestalla. Salvo przyglądał się również temu, jak funkcjonuje Emirates Stadium, oraz udzielił wywiadu angielskiej telewizji Sky Sports.

Kategoria: Transfery | SD | AS skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.