sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soldado poleci z drużyną do USA?

Krystian Porębski, 31.07.2013; 02:01

Twarde warunki Salvo

Prezydent Amadeo Salvo dał wyraźnie do zrozumienia, że jeśli Tottenham nie zdoła domknąć sprawy transferu Soldado do 30 lipca, to Roberto poleci razem z resztą drużyny do Stanów Zjednoczonych. Przyszłość „Żołnierza” nie jest jeszcze przesądzona.

„Jeśli nie dostaniemy odpowiedzi na nasze żądania, Soldado wyleci razem z zespołem do USA. Roberto jest nadal naszym zawodnikiem i musi przygotowywać się z drużyną” — powiedział prezydent. Kluby zgodziły się, że łączna kwota transferu powinna wynieść 30 milionów euro. Problem leży w sposobie płatności, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Sytuacja wydaje się kuriozalna. Wiele mniej lub bardziej poważnych hiszpańskich i angielskich portali podawało już, że Soldado został zawodnikiem Tottenhamu, a nawet Liverpoolu. Tymczasem „Żołnierz” mówi, że wypowie się na ten temat w odpowiednim czasie, cały czas będąc przy tym uśmiechnięty. Podobnie Salvo — twierdzi, że słowa snajpera powinniśmy interpretować „w pozytywny sposób”. Czy jest jeszcze szansa na to, że Soldado pozostanie w Valencii?

W całej tej sprawie chyba nawet Nostradamus by się pogubił. Coraz więcej sygnałów wskazuje na to, iż Soldado może pozostać w zespole. Dlaczego więc nie zagrał w meczu z Milanem i nie został wzięty pod uwagę przy przyznawaniu opaski kapitańskiej? Prezydent dolał oliwy do ognia mówiąc, że w razie pozostania Roberto jego zmiennikami będą Paco i Jonas, a kolejne wzmocnienia tej pozycji mogą przyjść dopiero w następnym okienku.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. pedro931.07.2013; 09:08
Tottenham chce w swoim zwyczaju wytargować jak najwięcej. Poza tym mają głowy pochłonięte wojną z Realem, stąd ta zwłoka. Wydaje się, że jednak spełnią warunki VCF i w konsekwencji Soldado odejdzie (i nie pojedzie do USA), a na jego miejsce przyjdzie Postiga.
Prawodopodobnie zostanie to potwierdzone dzisiaj.
2. LimaK31.07.2013; 09:37
Leć z Nami Soldado!
3. davidvilla31.07.2013; 13:52
Za cenę 30 milionów powinniśmy sprzedać Soldado bez chwili wahania. Nie dość, że ma już 28 lat, to jeszcze za połowę kwoty uzyskanej z jego sprzedaży można kupić lepszego zawodnika, który nie będzie łapał idiotycznych kartek i kipiał na meczach złą energią.
4. LimaK31.07.2013; 14:43
Lepszego za połowę ceny? Kogo?
Nawet jak Valencia sprzeda go za 30 mln € to raczej wątpliwe by w obecnej sytuacji finansowej dali za jakiegoś zawodnika 15 mln €

Myślę, że ciężko będzie im wydać 10 mln € :/

5. pajacyk31.07.2013; 21:05
pajacykOby został. Jeśli brakuje nam kilkunastu mln euro, to powinniśmy poszukać ich na innych pozycjach. Soldado to zawodnik, którego w obecnej sytuacji byłoby bardzo trudno zastąpić... Moim zdaniem lepiej byłoby sprzedać jednego z bramkarzy, Piattiego i np. Ramiego - niestety ostatnio coraz ciszej o ofertach w/w...
6. pedro901.08.2013; 09:02
Poleci, ale sam i w dodatku bliżej - na wyspy. Właśnie pokonano wszystkie przeszkody i kontrakt z Tottenhamem został zapięty na ostatni guzik - brakuje tylko badań lekarskich.
Sprawa rozbijała się o prowizję agentów - braci Toldra, którzy pośredniczyli w wykradzeniu Chirivelli do Liverpoolu.
7. delin0m01.08.2013; 11:35
http://www.tottenhamhotspur.com/news/deal-agreed-for-soldado-010813/

I kto teraz będzie gole strzelał...? Jonas?