sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trener o remisie z Waldhof Mannheim

W drugim spotkaniu podczas zgrupowania w Niemczech Valencia zremisowała bezbramkowo z niemieckim Waldhof Mannheim SV. Szkoleniowiec Los Ches Miroslav Đukić ocenił pozytywnie wczorajsze spotkanie.

Pomimo bezbramkowego remisu serbski szkoleniowiec stwierdził, że było widać przebłyski zespołu, który chce stworzyć za sprawą swojej pracy.

„Nie odnieśliśmy zwycięstwa w tym spotkaniu. Mieliśmy problem z wyprowadzaniem akcji, a także byliśmy nieskuteczni w polu karnym przeciwnika, mimo to stworzyliśmy wiele groźnych sytuacji podbramkowych. Staramy się grać agresywnie z przodu i widać pozytywy takiej gry. Wiele rzeczy w naszej grze przyjdzie z czasem”.

Piłkarze ciężko pracują podczas okresu przygotowawczego na zgrupowaniu w Niemczech. Miroslav Đukić zabrał głos w sprawie kondycji fizycznej zawodników Valencii twierdząc, że „na dzień dzisiejszy zawodnicy są zmęczeni i nieprzygotowani do walki o ligowe punkty z powodu intensywności treningów i braku świeżości. Zmęczenie powoduje wiele błędów w grze”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. caldinho18.07.2013; 17:11
caldinhoI ma rację. Kilku piłkarzy dopiero co dołączyło do zespołu. Inni pewnie siłowo napierdzielali. Do tego daje szansę młodym. Nie ma co narzekać, trzeba czekać na pierwsze wyniki w la liga. Za Pellegrina ładnie grali w pretemporadzie, wysoki pressing, szybkie podania, a potem to był dramat w meczach o punkty.
2. Y4R018.07.2013; 20:30
Tak naprawdę przygotowania przedsezonowe to nie wyniki, a przygotowania jak nazwa wskazuje.Powinno się stosować dość ciężkie treningi aby piłkarze wytrzymali trudy całego sezonu. Ja jakoś się nie martwię. Zacznę dopiero od 3 kolejki jak będą fatalne wyniki.
3. Kowal19.07.2013; 11:28
Za przeproszeniem "Pierdolenie o Szopenie"...