VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Fuego: „Gra dla Valencii to wielkie wyzwanie”

Bartłomiej Płonka, 10.07.2013; 13:47

Javi zaprezentowany

Javi Fuego w poniedziałkowy wieczór został oficjalnie zaprezentowany, jako piłkarz walenckiego klubu. Jak uważa sam piłkarz, „Gra dla takiego klubu jak Valencia to ogromne wyzywanie”.

„Mamy przed sobą cele, które chcemy osiągnąć. Będziemy pracować najmocniej jak się tylko da. Obiecuję, zrobimy wszystko co w naszej mocy” – zarzekał się nowy nabytek Blanquinegros. „Musiałem mocno walczyć wiele sezonów by wreszcie zawędrować tu gdzie jestem. Przybyłem do wielkiego klubu i gra dla Valencii to ogromne wyzwanie” – dodał.

Głos zabrał również Braulio Vázquez, dyrektor sportowy klubu. „Javi zrobił na nas duże wrażenie. Będzie bardzo ważnym piłkarzem. Wiem, że będzie grać z duchem i sercem dla drużyny”. Zawodnika chwalił także Amadeo Salvo. Prezydent klubu jest przekonany, że Fuego stanie na wysokości zadania i będzie godnie reprezentować barwy klubu.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Fuh10.07.2013; 14:06
FuhBiednie to okienko wyglada, ale tego przeciez sie spodziewalismy... Najwazniejsze to sie nie oslabic, bo kadre mamy bardzo dobra, gdyby nie mauricio, to LM bylaby bez problemu. Pytanie tylko jakim trenerem bedzie Djukic? Ciezki sezon sie szykuje, jednak ja patrze z optymizmem. Wygranie LE mnie zadowoli, a i w CdR mozna powalczyc. :)
2. bartexb10.07.2013; 16:19
bartexbNo właśnie, może skoro już obniżyliśmy pułap pucharowy to zawalczymy o wysokie miejsce w Lidze Europy :)
3. caldinho10.07.2013; 16:27
caldinhoOby Fuego dawałz siebiue wszystko, koleś mało znany to może będzie chciał się pokazać z jak najleposzej strony i będzie dawał z siebie wszystko. MAm nadzieję ,że nie zabraknie mu umiejętności. Bo Barragan ani umiejętności nie ma ,ani zaciekłością nei grzeszy. Jedynie co pamiętam t ojak przewiózł Alabę :D
4. chiefer10.07.2013; 17:19
chieferMatko jedyna, od miesiąca tylko Fuego, Fuego, Fuego. Mam nadzieję że on chociaż grać umie. A Dos Santosa nam leszcze z Villarreal sprzątnęli.
5. KempesVCF11.07.2013; 00:40
KempesVCFOby się dobrze prezentował na boisku, bo raczej mam mieszane uczucia co do tego transferu.
6. dexter11.07.2013; 09:33
dexterSpokojnie,wierzę,że da radę. Nie liczy się ilość,ale jakość ;)