VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Oficjalnie: Gago w Vélez Sarsfield

Dominik Piechota, 31.01.2013; 21:00

"El Pintita" na kilka miesięcy wraca do kraju

Oficjalna strona klubu wydała komunikat, w którym potwierdzono wypożyczenie Fernando Gago do Vélez Sarsfield. Argentyńczyk pozostanie w rodzinnym Buenos Aires do końca bieżącego sezonu.

Oba kluby potwierdziły wypożyczenie Fernando Gago. 26-latek będzie reprezentował barwy Fortineros do końca sezonu. Za zgodą sekretariatu technicznego pomocnik opuścił ostatnie sesje treningowe, by dopiąć szczegóły transferu. Wychowanek Boca Juniors natychmiast wsiadł w samolot, żeby polecieć do rodzinnej Argentyny. Testy medyczne i prezentacja nowego piłkarza Vélez Sarsfield odbędą się pierwszego dnia lutego.

Mistrz Argentyny zapłaci za półroczne wypożyczenie niespełna 400 tysięcy euro. Las Provincias informuje, że klub zabezpieczył się na wypadek chęci wykupienia Gago. Reprezentant Albicelestes latem wróci do Walencji, aby otrzymać drugą szansę od szkoleniowca.

Klub z Buenos Aires chce zrealizować transfer jak najszybciej, choć okienko transferowe w Argentynie trwa do 8 lutego. Od dłuższego czasu mówiło się o przenosinach byłego piłkarza m.in. Realu Madryt czy AS Romy. Fernando chciał wrócić do ojczyzny, lecz klub dotychczas nie godził się na sprzedaż piłkarza. Operacja, zdaniem sekretariatu technicznego, pozwoli zawodnikowi na odetchnięcie w ojczyźnie i jednocześnie zniweluje płace na kilka miesięcy.

Kategoria: Transfery | ValenciaCF | LasProvincias skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. KempesVCF31.01.2013; 21:23
KempesVCFMam nadzieję, że to mu pozwoli poukładać to, co ma (powinien mieć) w głowie i wróci do nas nowy Gago. Jak na razie największym plusem tej transakcji jest zniwelowanie płac :)
2. Flaku31.01.2013; 21:34
Nara goguś! - oby cię kupili za te 3,5 kafla, mam nadzieję, że się będziesz bardziej starał niż u nas. Pytanie czy mają trenera z Argentyny, bo ten "profesjonalista" z innymi się nie potrafi chyba dogadać.
3. jr31.01.2013; 21:40
no to jeszcze, by było cudowniej niech vazquez sprzeda benegę, guaitę, paco i bernata.
4. dijey131.01.2013; 22:05
dijey1No tak! Przecież każdy z nich, też się jawnie obraził na klub...
5. patrickvcf01.02.2013; 01:25
patrickvcfhahaha Gago i jego miłość do Boci.
No ale też dobry porządny klub. Gratka dla posiadaczy Sportklubów. Zazdroszcze meeeega
6. arrr01.02.2013; 07:55
arrrI bardzo dobrze, nie było z niego pożytku od czasu zwolnienia Pellegriniego.
Nie będę za nim płakał jeśli zostanie sprzedany po sezonie, jednak jego powrót po wakacjach może być pozytywną niespodzianką.
7. pedro901.02.2013; 09:40
Jaki powrót? Gago nie czuje się dobrze w Walencji i VCF. Mógłby u nas grać jeśli wróciłby Pellegrino, a to jest w najbliższej przyszłości niemożliwe. Cień szansy dałoby pożegnanie z Valverde i zaangażowanie nowego trenera. Czy ktoś chciałby takiego rozwiązania?

Ciągle się zastanawiam kto będzie zmiennikiem Albeldy. Rozumiem, że nie było pieniędzy na transfer, ale VCF nie było stać na jakieś wypożyczenie? Nawet takie potęgi jak Levante wzmocniły się w tym okienku wypożyczając kilku grajków. A my? Cieniutko to wygląda.
8. Vicente7301.02.2013; 13:18
Vicente73Według mnie świetny ruch Valencii!!! Niech ten rozkapryszony goguś dojdzie do siebie po "szoku" jakiego doznał po wyrzuceniu Pellegrino i niech zdrowy na ciele i zwłaszcza umyśle wraca od nowego sezonu grać tak, jak tego wszyscy chcemy. Bo goguś potrafi grać.
Valencia pokazała, że ot tak nie można sobie zrezygnować z gry i sie obrazić. To klub, a nie piłkarzyk decyduje o losie zatrudnianych pracowników. Brawo.