VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Transfer Viery coraz bliżej?

Hubert Jaroś, 27.01.2013; 18:45

Nowe doniesienia na temat przenosin pomocnika

Karuzela transferowa rozkręca się coraz bardziej. Nic więc dziwnego, że hiszpańskie media podłapują wszelkie plotki dotyczące domniemanych zmian z kadrach zespołów. Tym razem SuperDeporte i LasProvincias dostarczyły nam garść informacji o transferze Jonathana Viery.

Najbardziej prawdopodobny wydaje się transfer Kanaryjczyka do Rayo Vallecano. LasProvincias donosi, że obecność Viery na Estadio Riazor była jego ostatnim występem w tym sezonie w barwach Blanquinegros. Podobno to kwestia ustalenia ostatnich szczegółów wypożyczenia rozgrywającego do końca sezonu. Z kolei SuperDeporte informuje, że sprowadzeniem Viery jest zainteresowany trener Valladolid- Miroslav Djukic. Na konferencji prasowej były zawodnik Los Ches skomentował przenosiny Kanaryjczyka do jego zespołu w następujący sposób: „To może się zdarzyć, ale na ten temat lepiej porozmawiać z sekretariatem technicznym w Valencii”.

Co pcha zarząd w stronę wypożyczenia perspektywicznego piłkarza? Przede wszystkim chęć zapewnienia mu regularnej gry, co przy natłoku ofensywnych graczy na Mestalla może być niemożliwe. Warto dodać, że do gry wraca Canales, co jeszcze bardziej komplikuje sytuacje młodego rozgrywającego. Kolejnym argumentem za wypożyczeniem Viery jest atrakcyjny football prezentowany zarówno przez Rayo jak i Valladolid. Kanaryjczyk na pewno nie będzie miał problemu z szybkim wkomponowaniem się w zespół. Do końca okienka transferowego jeszcze niecałe pięć dni, więc wszystko się może zdarzyć. Wszystko wskazuje jednak na to, że Jonathan Viera następny raz założy koszulkę z nietoperzem dopiero w przyszłym sezonie.

Kategoria: Ogólne | LasProvincias | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (11)

KOMENTARZE

1. Flaku27.01.2013; 18:51
No kur*a nie zgadzam się !! powinien mieć 1 skład, a nie ten drewniany Jonas ( tez sezon )
2. szelos27.01.2013; 18:57
szelosZa wypożyczenie Viery niech puszczą Fuego do nas już w tym okienku transferowym i będzie ok ;)
3. ValenciaCF<327.01.2013; 19:17
ValenciaCF<3Jonathan ma zostać!
4. dexter27.01.2013; 20:23
dexterOddać to my potrafimy każdego,a jak mamy kogoś sprowadzić to ciężko. Zimowe okienko dla nas nie istnieje w ogóle. Słychać tylko plotki,ale żadnego z tego pożytku nie ma.
5. deekay0727.01.2013; 20:23
deekay07puszczenie go przy takiej formie Jonas było by strzałem w stope
6. Y4R027.01.2013; 21:24
Spójrzmy realnie. Jeśli Jonas będzie grał jako pierwszy, nawet gdy Viera zostanie to warto go wypożyczyć. Jest młody niech gra. Siedzenie nic mu i nam nie da.

Wolę Vierę od Jonasa, ale on musi dojrzeć. Np. Bernat obecnie dojrzał bardziej i już jest gotowy na grę w wyjściowej 11. Uważam, że Vierze wypożyczenie bardzo dobrze zrobi.

Krzyczycie, że Jonas powinien nie grać... Ja ufam Valverde bo robi kawał dobrej roboty i ma moje poparcie w 100%. Gdyby nie jego zmiany nie byłoby 3pkt z Deportivo. Kto wie może właśnie świeży wypoczęty Bernat na zmęczone grające w 10 Deportivo to idealne wyjście.

Obecnie Fegu wraca, Piatti, Benega, Canales po kontuzjach... Bernat pokazał klasę i coraz większe szanse na częstszą grę.

Do tego z Pucharu Hiszpanii odpadliśmy. Liga Mistrzów zakończy się na meczach z PSG lub kolejnych dwóch jak ich pokonamy i mecze w Primera raz na tydzień... Nie ma Valverde jak wszystkim dać pograć.

Cieszmy się, że mamy szeroką lawę w pomocnikach. Może za rok, dwa... Paco, Bernat, Viera, Canales będą siłą Valencii.
Co nagle to po diable.

Na pół roku można Vierę wypożyczyć, więcej nie ma mowy.

Miały być wzmocnienia tej zimy, ale patrząc realnie jesteśmy w stanie tym składem zająć 4 miejsce w PD oraz wygrać z PSG. Valverde po sezonie będzie wiedział kto zostaje, kto odchodzi, kogo widzi, a kogo nie. Oczywiście i kogo mu brakuje.

NAJWAŻNIEJSZE: Pamiętam jak Viera parę meczy temu zagrał słabo i jedni mówili, że na 2 ligę w sam raz, ale pierwszą jeszzce za słaby. Obecnie wyszło mu świetne kilkadziesiąt min z Deportivo i już euforia. Spokojnie! Maurycy kombinował, Valverde ufam.

Pozdrawiam Y4R0 ;)
7. fischerVCF27.01.2013; 21:36
fischerVCFParejo se wypożyczta!
8. pedro927.01.2013; 22:01
szelos, właśnie taka jest koncepcja.
9. szelos27.01.2013; 23:00
szelos@pedro9
Właśnie dlatego o tym pisałem ;)
10. VdV2327.01.2013; 23:24
VdV23Sam nie wiem co o tym myśleć.Co zrobi Valverde będzie dobrze.W pełni mu ufam ;D
11. pedro928.01.2013; 09:38
Przypuszczam, że tak jak podano w newsie sprawa jest już przesądzona. Zwłoka z potwierdzeniem podyktowana jest prawdopodobnie sprawą Gagusia, z którym trzeba coś zrobić. Na razie nie ma jednak żadnych ofert i gdyby doszło do wymiany Viera/Fuego mielibyśmy 1 piłkarza za dużo na tę samą pozycję. W przypadku sprzedaży Gago, Llorente chce przynajmniej zwrotu z zainwstowanego kapitału - 3,5 mln euro. Opcja wypożyczenia też wchodzi w rachubę.