VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ernesto Valverde: "To nie był pełny sukces"

Hubert Jaroś, 27.01.2013; 17:22

Trener Los Ches skomentował ostatni mecz

Valverde wypowiedział się po spotkaniu z Deportivo La Coruna(2-3), w którym Valencia przez 38 minut grała w przewadze i dopiero w doliczonym czasie zdobyła bramkę na wagę zwycięstwa. Trener Nietoperzy przyznał, że mecz nie był pełnym sukcesem jego drużyny. Skomentował również postawę niektórych zawodników.

„Deportivo grało bardzo defensywnie i drugi gol padł po kontrataku. Mogliśmy się przy nim zachować lepiej, ale zespół chyba zapomniał, że mogą nam zrobić krzywdę. Ostatni mecz to bardzo bezbarwny sukces z naszej strony”- powiedział Valverde na pomeczowej konferencji prasowej.

„Jesteśmy w rundzie rewanżowej, mecze będą bardzo trudne. Wiedziałem, że spotkanie z Depor będzie bardzo skomplikowane ponieważ jak zawsze będą grali z wielkim hartem ducha. To był ciężki mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Deportivo bardzo dobrze grało z kontrataku”- kontynuował szkoleniowiec Los Ches.

Valverde skomentował również drugą odsłonę meczu: „Po przerwie zostali ukarani wydaleniem jednego zawodnika i musieli grać w dziesięciu. Pomimo tego osłabienia mieli okazje do strzelenia gola”. Trener Valencii był za to „całkiem zadowolony” z gry młodej gwardii zespołu. Zarówno Bernat, Viera jak i Canales zebrali pozytywne opinie. Okazało się również, że szkoleniowiec nie skreśla Vincente Guaity, stwierdził, że dziś wybrał Diego Alvesa, natomiast jego pozostanie między słupkami zależy od jego „postawy i wielu okoliczności”.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. HaRiBo27.01.2013; 20:51
HaRiBowie że nie zagrali na 100% a poprzedni trener powiedziałby że zagrali najlepszy mecz sezonu
2. Y4R027.01.2013; 22:07
true true true