sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Napięta atmosfera w szatni Realu!

Hubert Jaroś, 20.01.2013; 15:58

Kolejna kłótnia w obozie przeciwnika

Po meczu między Realem Madryt a Valencią miało dojść do ostrej wymiany zdań w szatni Królewskich. Tym razem głównymi aktorami przedstawienia byli trener Los Blancos, José Mourinho oraz największa gwiazda zespołu- Cristiano Ronaldo.

Powodem sprzeczki była podobno krytyka, jaka spadła na portugalskiego napastnika, po meczu z Los Ches. The Special One miał w ostry sposób zrugać CR7 i odesłać go do autokaru za to jak zaprezentował się w ostatnim spotkaniu. Nieprzywykły do krytyki, portugalski gwiazdor wpadł w gniew i nie pozostał dłużny swojemu trenerowi. Tym sposobem doszło to intensywnej kłótni. Z doniesień wynika, że obu panów musieli rozdzielać inni zawodnicy Królewskich.

Ze źródeł Las Provincias wynika, że w łagodzeniu sporu między dwoma Portugalczykami miał pośredniczyć sam Florentino Perez. Prezydent Realu Madryt jest coraz bardziej zaniepokojony atmosferą w szatni, stąd osobiste zaangażowanie w załagodzenie konfliktu. Podobno Cristiano Ronaldo jak i José Mourinho uznali że spór był niepotrzebny i podali sobie ręce.

Awantura która miała miejsce po meczu z Valencią, to kolejna odsłona kłótni, które od środka rozsadzają szatnie Królewskich. Tylko w ostatnich tygodniach na czarną listę The Special One trafili Casillas i Di Maria. Czy znajdzie się na niej również Cristiano Ronaldo?

Kategoria: Ogólne | LasProvincias skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Suarez720.01.2013; 17:40
Suarez7I bardzo dobrze XD
2. El_Duderino20.01.2013; 18:48
El_DuderinoTak, Florentino osobiście ich rozdzielał ...
Perez nie wygląda na człowieka, który by fizycznie kogoś próbował atakować bądź ograniczać. To raczej tym El Padrino, który mógłby złożyć komuś propozycję nie do odrzucenia przez Lucę Brasiego.
Bajeczka z tabloidu.
3. teLesu20.01.2013; 18:59
Nikt nigdzie nie napisał, że doszło do fizycznego starcia =o Mógł ich oddzielać słownie imho, a dziś tylko i wyłącznie trzy punkciki...
4. El_Duderino20.01.2013; 21:54
El_DuderinoOddzielać słownie ? Serio ?
5. teLesu21.01.2013; 16:10
Oczywiście, że tak... Nigdy nie miałeś utarczki słownej podczas której ktoś Cie uspokajał w danej chwili? Czy od razu do rękoczynów przechodziłeś? =x