VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"El Capitáno" zostanie na kolejny sezon?

Ostatnie wydarzenia pokazały, że David Albelda jest niezbędnym zawodnikiem dla Valencii. Wielokrotne próby zastąpienia legendarnego gracza okazywały się niewypałami. W związku z tym włodarze "Nietoperzy" przedłożą kapitanowi zespołu ofertę przedłużenia kontraktu na następny sezon.

„Albelda jest dla nas kluczowym graczem” — takie słowa padały z ust członków zarządu Blanquinegros. Obecny kontrakt "El Capitáno" kończy się 30. czerwca 2013 roku. Zbliża się moment, kiedy sekretariat techniczny i zawodnik zasiądą do negocjacji ws. przedłużenia kontraktu. Klub daje zielone światło do dalszej współpracy. Wszystko teraz zależy od Davida, który chwilowo woli nie wybiegać daleko w przyszłość. Kapitan Valencii nie podjął jeszcze decyzji, lecz z jego wypowiedzi wynika, że nie chce wykorzystywać klubu. 35-latek zostanie tylko wtedy, jeżeli będzie użyteczny dla drużyny oraz zdrowie mu na to pozwoli.

Po wywiadzie, którego udzielił Albelda, stało się jasne, że zawodnik nie podejmie decyzji do końca sezonu. „To prawda, że kiedy jesteś w takiej sytuacji jak ja, lepiej zdecydować po sezonie, gdy cały ten pęd opada i możesz podjąć decyzję w spokoju. Na razie skupiam się na tym, żeby uczestniczyć w każdym meczu, decyzja o tym czy będę kontynuował karierę przyjdzie z czasem” — powiedział defensywny pomocnik "Nietoperzy".

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Trivium11.01.2013; 18:25
Triviumzostan <33333333

Jedyny gracz w aktualnym skladzie bez ktorego nie widze Valencii <333 ostatni z wielkich

Amunt!!!
2. arrr11.01.2013; 19:45
arrrAlbelda pogodzony ze swoim losem,
liczę że będzie mógł grać