VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ambitne plany Fernando Gómeza

Miłosz Duduś, 08.01.2013; 16:45

Były zawodnik ponownie zawita w klubie?

Fernando Gómez, reprezentujący barwy Valencii przez piętnaście lat, zdecydował się kandydować na stanowiska prezydenta klubu. Hiszpan ma oficjalnie ogłosić swoją kandydaturę w najbliższych dniach.

Jak donosi hiszpańska prasa, sytuacja Manuela Llorente, obecnego prezydenta, jest niestabilna, więc zarządcy klubu szukają alternatyw na jego stanowisko. Poza Fernando Gómezem wśród potencjalnych kandydatów wymieniani są również: Alfonso Rus, Vicente Soriano oraz Jaime Ortí. Faworytem władz lewantyńskiego klubu wydaje się jednak być 47-letni Hiszpan, Fernando Gómez Colomer.

Były reprezentant Hiszpanii jest prowincjonalnym analitykiem. Przez dwa lata należał do rady pobliskiego miasta Chiva, a w zeszłym roku został zatrudniony przez gruziński rząd do promowania piłki nożnej w tamtejszym rejonie.

Ekspiłkarz "Nietoperzy" wielokrotnie dezaprobował rządy Manuela Llorente, krytykując jego pracę oraz zdolności do zarządzania. Obecnie Fernando stara się umacniać swoją pozycję i zbierać poparcie wśród klubowych kibiców. Długoterminowym celem działacza urodzonego w Walencji jest przejęcie władzy w klubie, a następnie zrewolucjonizowanie drużyny, by mogła w przyszłości skutecznie walczyć o sukcesy.

Kategoria: Ogólne | LasProvincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. dexter09.01.2013; 05:11
dexterŻeby tego nikt nie skomentował?! Moim zdaniem chyba już czas na świeżą krew. To co robi Llorente,może robić każdy,a my potrzebujemy iść naprzód.
2. Ruben09.01.2013; 23:39
RubenLista kandydatów z piekła rodem. Broń nas Panie przed ludźmi tego pokroju.