VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cissokho: "Znajdujemy się w trudnej sytuacji"

Patryk Śwital, 01.01.2013; 17:15

Reprezentant Francji dla oficjalnego portalu

Aly Cissokho udzielił wypowiedzi dla oficjalnego serwisu Valencii, w której przyznał, że Blanquinegros chcą zająć jak najlepszą lokatę w Primera División. Były gracz Lyonu wyraził swoje zadowolenie z możliwości gry dla Los Ches.

„Znajdujemy się w trudnej sytuacji, w nadchodzącym roku musimy postarać się o wiele zwycięstw. Fani zawsze chcą oglądać Valencię na najwyższym poziomie. Będziemy ciężko pracować, aby zająć jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli” - powiedział Francuz.

„W dniu, w którym podpisałem kontrakt od razu poszedłem na Mestalla na prezentację. Przywitało mnie wtedy bardzo dużo osób, to dla mnie piękne wspomnienie. W moje urodziny zmierzyliśmy się z Celtą, strzeliłem gola w debiucie. Nie mogłem prosić o nic lepszego” - dodał.

Aly Cissokho jest częścią zasieków obrony Valencii, w których występuje m.in. obok swojego rodaka, Adila Ramiego. „Zawsze muszę znosić żarty Adila. On uwielbia robić wszystkim kawały, to jeden z moich najlepszych przyjaciół w tym klubie” - zakończył 25-latek.

Kategoria: Wywiady | Valencia CF skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Tomi01.01.2013; 17:20
TomiMam nadzieje że dadzą rady zakończyć sezon w strefie LM.

(Powiedzcie ,dlaczego jest taka duża różnica cen biletu na mecz Valenci .na stronie ,Viagogo, kosztuje najtańszy 10euro ,a na sportsemotions.com aż 95 euro . dodam że są te same miejsca)