VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trenerzy przed hitem kolejki

Bartłomiej Płonka, 02.11.2012; 23:59

„Musimy zagrać inteligentnie”

Absolutnym hitem 10. kolejki La Liga będzie pojedynek Valencii CF z Atletico Madryt. Na konferencji prasowej o jutrzejszym spotkaniu wypowiedzieli się szkoleniowcy obu ekip – Mauricio Pellegrino i Diego Simeone.

Mauricio Pellegrino:

Musimy wyjść walczyć i grać inteligentnie. To może pozwolić na wygraną w tym spotkaniu. Nasi rywale to bardzo mocna drużyna, wykonują kawał dobrej roboty o czym świadczą ich wyniki. Jutrzejsze spotkanie może być sprawdzianem naszych sił. Atletico ma świetnego napastnika, Falcao, ale nie tylko na nim skupiamy swoją uwagę. Posiadają także kilku innych bardzo dobrych piłkarzy

Diego Simeone:

To będzie dla nas bardzo ciężki mecz. Nasi przeciwnicy potrzebują punktów niczym ryba wody więc będą walczyć za wszelką cenę o zwycięstwo. W dodatku Valencia to jeden z naszych bezpośrednich rywali w walce o trzecie miejsce. Mimo słabszego startu jestem pewien, że Mauricio Pellegrino zrobi dla tego zespołu jeszcze wiele dobrego

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. mucha002903.11.2012; 00:27
mucha0029Standardowe "bla bla bla".

Musimy wygrać jeśli chcemy pomarzyć jeszcze o trzeciej lokacie w tabeli ligowej.
2. Trivium03.11.2012; 01:34
Triviummam nadzieje ze valencia sprawi mi najlepszy prezent urodzinowy i wygra ten mecz!
3. dexter03.11.2012; 07:48
dexterDużo to oni się nie wypowiedzieli heh Musimy zagrać z podobną determinacją co z Atletic. Tylko takie błędy w obronie mogą się dla nas zakończyć gorzej niż poprzednio. Uważna i pewna gra w obronie oraz wykorzystanie chociaż jednej sytuacji powinno dać nam zwycięstwo. Potrzeba nam takich zwycięstw. Amunt!
4. Flaku03.11.2012; 09:55
Liczę na wyjście Valdeza w podstawowej, Soldado wprowadzić koło 60 minuty ( raczej mało to możliwe niestety...). Moim zdaniem skład powinien wyglądać tak:
Diego,
Aly, Rami, Costa, Joao,
Soso, Gago, Ever, Bernat,
Jonas,
Valdez

Ps.

Trivium - 100-weczka ! :D