VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Opanowanie emocji kluczem do sukcesu?

Zdzisław Lewicki, 26.04.2012; 18:41

Emery vs. Simeone

Unai Emery bez ogródek określa wieczorne spotkanie jako jedno z najważniejszych w jego dotychczasowej piłkarskiej karierze. Bask przed paroma dniami zapowiedział odejście z klubu, jednak zrobi wszystko, by finał jego przygody ze stolicą Lewantu był efektowny.

Ubiegłotygodniowa wyprawa do stolicy zakończyła się klęską 2:4, niemniej trafienie Ricardo Costy w doliczonym czasie gry pozwoliło na podtrzymanie nadziei. Valencia wciąż ma szanse na awans do finału, ale potrzebuje wygranej przynajmniej dwoma golami.

Unai Emery

Bramka zdobyta przez Ricardo jest ważna. Potrzebujemy wsparcia naszych kibiców, Mestalla poprowadzi nas i pomoże pokazać naszą najlepszą stronę. Istotne będzie pokierowanie emocjami – to mecz dla mężczyzn. Nie możemy wyjść na boisko podenerwowani. Jako drużyna mamy szansę, pokazaliśmy już, że jesteśmy w stanie zademonstrować dobrą piłkę i osiągnąć wyniki.

To najważniejszy mecz roku. Musimy włożyć serce w to spotkanie, zacząć je walcząc o każdą piłkę i nie przestawać aż sędzia po raz ostatni użyje gwizdka.

Diego Simeone

Superważny mecz. Szanujemy naszych rywali i nie podchodzimy do tego na luzie – w końcu gramy w półfinale wielkich europejskich rozgrywek. Do końca dwumeczu zostało jeszcze 90 minut i musimy rozegrać dobre zawody. Spodziewam się bardzo dobrego spotkania.

Valencia zagrała zupełnie inaczej w dwóch moich dotychczasowych meczach z nimi, lecz udało nam się znaleźć sposób na jak najlepszy występ przeciwko nim.

Kategoria: Ogólne | es.uefa.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. los ches26.04.2012; 19:25
los chesDamy w kość Atletico. Awansujemy. Ktoś musi uratować honor hiszpańskiej piłki.
2. hypo2126.04.2012; 19:39
hypo21Jakoś dziwnie spokojny jestem o nasze zwycięstwo. To znaczy, nie biorę nawet pod uwagę porażki czy remisu. Niemniej jednak jakoś nie wierzę specjalnie w nasz awans. Ale nie wierzyłem też w naszą dobrą grę z Realem (swoją drogą buki też niespecjalnie, skoro dla nich bardziej prawdopodobne było zwycięstwo Realu 4-0 niż jakiekolwiek nasze(!)), stąd liczę, że znowu się zdecydowanie pomylę. Atletcio jest na gazie, ale jest jak najbardziej do połknięcia i to bez wątpliwości. Trzeba tylko zagrać jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Stać nas na to! Nie będzie mi dane niestety oglądać naszych, ale liczę na satysfakcjonujący wynik, kiedy około godziny 23 spojrzę na livescore:)
3. kOst26.04.2012; 19:43
kOstTrzeba ich stłamsić w zarodku to się chłopaki "osrają". To jest metoda na wygraną, mam nadzieję, że zobaczę Canalesa dzisiaj bo chłopak jest kreatywny i ma parcie na szkło.
Rozerwijmy materac na strzępy!!

btw. Ja także jestem jakoś wyjątkowo spokojny a ostatnio kiedy tak mam to idzie nam bardzo dobrze!! Vamos Che!!
4. KempesVCF26.04.2012; 19:54
KempesVCFStłamsić to trzeba Falcao ;P