sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alba: "Trzeba uderzyć pięścią w stół"

Dominik Piechota, 17.04.2012; 16:23

Skrzydłowy o Lidze Europy

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy półfinałowy pojedynek w Lidze Europy pomiędzy Valencią a Atletico Madryt. O tej rywalizacji postanowił wypowiedzieć się Jordi Alba. Hiszpan podkreślał, że ostatnie dni były trudne, ale na ten pojedynek należy się odpowiednio zmotywować.

"Będziemy odpowiednio zmotywowani, pomimo ostatnich wydarzeń, które były trudne dla każdego z nas. Nadszedł czas, kiedy trzeba uderzyć pięścią w stół. Są to różne rozgrywki, a ostatni mecz był tylko wypadkiem przy pracy. Czeka nas teraz 180 minut decydującego pojedynku. Podobnie jak inni zawodnicy, nigdy nie doszedłem tak daleko, więc motywacja jest ogromna" - Alba odniósł się do pojedynku z Atletico Madryt.

"Żaden kibic, ani zawodnik nie zapomni tego, co się wtedy stało, ponieważ to była wielka niesprawiedliwość. Teraz to my wygramy. Z tamtego dnia najbardziej pamiętam nieodgwizdanego karnego po faulu na Żigiciu. Tym razem trzeba podejść do meczu inaczej. Obie ekipy znacznie się polepszyły, więc to będzie zupełnie inna rywalizacja".

"Nie powinniśmy podchodzić do meczu z myślą o zemście. Nasz przeciwnik jest bardzo dobry i punktem odniesienia nie może być tylko ligowy pojedynek, w którym padł remis. Będziemy starali się uzyskać korzystny rezultat, dlatego, że głównie rewanż decyduje o losach awansu. U siebie będziemy mieli przewagę. Grali doskonale z takimi piłkarzami jak Agüero lub Forlan, ale teraz to wygląda jeszcze lepiej, bo stanowią zgrany zespół" - zakończył swoje wypowiedzi reprezentant Hiszpanii.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. valencienes17.04.2012; 18:53
valencienesOstatni mecz wypadkiem przy pracy? To ile już tych wypadków było? Żeby nie zrobił się z tego prawdziwy kataklizm.