VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bruno zaszczycony zainteresowaniem

Dominik Piechota, 28.02.2012; 09:43

Soriano schlebia Valencii

Niedawno Braulio Vazquez wypowiadał się w samych superlatywach o pomocniku Villarrealu, a także wyraził nim zainteresowanie. Bruno Soriano udzielił krótkiej wypowiedzi na temat rzekomych przenosin do drużyny z Estadio Mestalla.

Klub stale poszukuje środkowych pomocników, którzy doskonale pasują do wizji Unaia Emery'ego. Szkoleniowiec chciałby mieć w swojej kadrze klasowego pivota o usposobieniu defensywnym, jednak doskonale radzącego sobie w rozgrywaniu piłki i ofensywnych aspektach gry "Nietoperzy". Jedną z opcji transferowych stał się pomocnik rywala zza miedzy - Bruno Soriano. Hiszpan według koordynatora sekretariatu technicznego idealnie spełnia warunki Mistera.

Niebywale mi to schlebia, że takie wielkie kluby jak Valencia są mną zainteresowane. Jestem zaszczycony tą wiadomością, ale myślę, że teraz nie powinienem się na tym skupiać, bo to jeszcze nic pewnego. Obecnie jestem szczęśliwy w Villarreal i czuję się tu dobrze. To mój dom od dziecka i wolę nie interesować się każdą pogłoską.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. B3rCik28.02.2012; 12:05
Przydałby się ktoś taki, oj przydał ;]
2. KilyVCF28.02.2012; 23:16
KilyVCFSoriano grywał już lepiej niż w tym sezonie..
3. pedro929.02.2012; 12:19
Wspominalem o tym niedawno, a teraz Superdeporte otwarcie pisze o nieuchronnym koncu cyklu Emerego. Tez odnosze takie wrazenie, ze w przyszlym sezonie juz nie zagrzeje miejsca na Mestalla. Oby tylko dotrwal do konca sezonu, gdyz jego ewentualne wczesniejsze zwolnienie wiazaloby sie z dalej postepujaca degrengolada.