VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piatti: "Mam wiele do udowodnienia"

Dominik Piechota, 28.01.2012; 10:58

Argentyńczyk zmotywowany dobrymi występami

Pablo Piatti zabrał głos po awansie Los Ches do półfinału Pucharu Króla. Bohater dwumeczu z Levante był bardzo zadowolony ze swojego występu i nie może się doczekać pojedynku z FC Barceloną.

"Możemy wygrać w Pucharze Hiszpanii z Barceloną. Jesteśmy zadowoleni z awansu do półfinału i wykonanej pracy. Wiemy, co możemy osiągnąć. Mamy dobry zespół z pasją i nie możemy się doczekać tego dwumeczu. Rozegramy dwa skomplikowane spotkania, które będą wymagały wiele wysiłku, ale postaramy się nie zawieść" - komentował zbliżający się półfinałowy pojedynek Argentyńczyk.

"Zawsze mówiłem, że mentalność jest bardzo ważna. Nigdy nie przestawałem wierzyć i próbować, więc są tego efekty. Prędzej czy później pojawiają się wyniki twojej pracy, ale moje trzy bramki to fuks" - odniósł się do swoich pierwszych goli w Valencii 22-latek.

"Mam wiele do udowodnienia w Walencji. Ostatnio zagrałem dobre spotkanie, dodało mi to pewności siebie. Emery często mnie wspierał, dawał mi szansę i czas, abym je wykorzystał. Teraz musimy wygrać z Racingiem. Liga jest bardzo ważna, trzeba znosić trudy obu rozgrywek. Musimy starać się zachować regularność" - komentował bieżące sprawy pomocnik.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. facundo28.01.2012; 13:30
facundoDobrze prawi.
Oby ostatnie mecze były zwiastunem powrotu do najwyższej formy.
W jednym z wywiadów na Superdeporte wspomniał coś o geście Piojo Lopeza, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że chodziło mu o to, że chciałby owy gest powtórzyć. Chyba mówił to w kontekście dwumeczu w Copa del Rey z Barceloną.

Tak na marginesie - dzisiaj prawdopodobnie w bramce Villarreal stanie nasz Cesar i będzie próbował zatrzymać Messiego i spółkę wobec niedyspozycji Diego Lópeza. Ave Cesar!

2. KilyVCF28.01.2012; 13:32
KilyVCFPowinien wyjść na ludzi, 3 bardzo dobry mecz, (nie liczę presezonu), chyba już nie wygra konkursu na najgorszy transfer sezonu :)
Teraz niech się przełamie Parejo.
546 minut w VCF dostał na razie Dani,
Piatti 1028
3. Marcel29.01.2012; 09:47
MarcelTylko, ze Piattiemu nawet jak nie szlo to mozna bylo zauwazyc walke, checi do gry + szybkosc. Parejo wyglada tak jakby ktos go na sile postawil na boisku, jakby gral od niechcenia. Taki ospaly chodzi po boisku, jakby wlasnie zbudzono go ze snu. Nie jestem jego przeciwnikiem, cieszylem sie jak przychodzil do VCF ale prawda jest taka, ze na ta chwile nie prezentuje kompletnie nic