VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alba: "Jestem bardzo szczęśliwy w Walencji"

Krystian Porębski, 18.01.2012; 16:54

Skrzydłowy zaprzecza negocjacjom z Barceloną

Pochodzący z L’Hospitalet de Llobregat zawodnik zdementował krążące ostatnio w mediach plotki o rychłym przejściu do Barcelony. Stwierdził także, że teraz chce się skupić na zbliżającym się spotkaniu z Levante i jak najszybciej zapomnieć o porażce z Realem.

"Nie mam nic nowego do powiedzenia. Skupiam się na poprawianiu swoich umiejętności z dnia na dzień. Na chwilę obecną gram dla Valencii i jestem bardzo szczęśliwy, nadal chcę tu grać. Od klubu z Katalonii nie dostałem żadnej oferty" - tak Jordi Alba skwitował plotki na temat rzekomego przejścia do Barcelony.

Uniwersalny zawodnik pytany o powody porażki w niedzielnym meczu odpowiedział: "Było ich wiele, naprawdę. Najbardziej zabrakło konsekwentnej intensywnej gry i iskry. Mieliśmy mocny start, pierwsze 10-15 minut, potem sami skomplikowaliśmy sobie sprawę i nie zareagowaliśmy. Nie zawsze jest ten dobry dzień". Zawodnik mówił także o celach w Pucharze Króla: "Póki nie pokonamy Levante, nie powinniśmy tracić czasu na takie dywagacje. Levante gra bardzo dobry sezon, dlatego niełatwo będzie ich pokonać".

Zawodnik na pytanie o idealny wynik na Mestalla z Levante, odpowiedział, iż dobrym wynikiem byłoby 2:0. Podkreślił jednak, że nie będzie to łatwe. Taki sam wynik padł w poprzednim starciu obu drużyn, lecz zaznaczył, iż sytuacja jest teraz zgoła inna, a Levante utrzymuje bardzo dobrą formę przez cały sezon.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Jarunio18.01.2012; 17:00
JarunioPoki co to barcwelona moze o nim zapomniec, a co do jutrzejszego meczu to trzeba spiac poslady i zagrac na 0 z tylu!
2. kubastepniak2218.01.2012; 17:48
Oby Tino grał, bo w lidze strzelił bramke i miał asyste.Świetny mecz tego zawodnika i mam nadzieje że emeremu nie strzeli nic do głowy
3. fischerVCF18.01.2012; 20:06
fischerVCFAlba zostaje, Banega przedłuża...
Jest dobrze, trzon zostaje ;)
4. woker18218.01.2012; 20:17
woker182Jeśli chodzi o trzon, myślę, że w pierwszej kolejności - mimo wszystko - nadal powinno się wymieniać Albeldę, który też niedawno podpisał nowy kontrakt.
5. El_Duderino18.01.2012; 20:17
El_DuderinoJa spokojny będę jak będzie oficjalne info, że Alba przedłużył kontrakt. Kto wie, może teraz mydli oczy wszystkim zainteresowanym, chociaż obym się mylił ! Alba to po Ramim,Alvesie i Soldado ulubiony nasz zawodnik,ale z wszystkich wymienionych ma największy potencjał. Oby wyrósł na Roberto Carlosa nowej generacji w Valencii.
6. arrr19.01.2012; 07:48
arrrBardzo lubię Albe i pokładam w nim nadzieje dla VCF.
Ale taka wypowiedź wcalenie mnie nie przekonuje, polityczna gadka, ot co.

"...Na chwilę obecną gram dla Valencii i jestem bardzo szczęśliwy, nadal chcę tu grać. Od klubu z Katalonii nie dostałem żadnej oferty"

Na chwilę obecną... - ok, czyli jak mamy to rozumieć? "jeszcze gram dla VCF"?

Od klubu z Katalonii nie dostałem żadnej oferty - co nie znaczy, że by jej nie przyjął.

Tą wypowiedzią Alba daje sygnał zainteresowanym klubom...