VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Serwisowy shoutbox, zamawiamy kalendarze!

Redakcja, 06.01.2012; 13:42

oraz Unaiowy zakład

Długo wyczekiwany shoutbox wczorajszym wieczorem zawitał na stałe na stronę główną naszego serwisu. Użytkowników zapraszamy do częstego korzystania, a ponadto do zapisywania się na zakup kalendarzy z oficjalnego sklepu klubu. Koszt naściennego kalendarza to sześć euro.

W poprzednim kwartale wstawiliśmy na stronę testowy shoutbox. Niestety, pierwsza wersja wymagała zachowania linku reklamowego, natomiast brak możliwości logowania przyciągał niechcianych gości.

Przygotowaliśmy własną wersję, która eliminuje większość wcześniejszych problemów – m . in. uciążliwe ograniczenie liczby postów na godzinę. Aby wysłać komentarz, wystarczy zalogować się w serwisie.

Za stworzenie shoutboxa serdecznie dziękujemy „fae”, jednemu z redaktorów technicznych. Podziękowania oraz ewentualne uwagi prosimy zgłaszać na forum.

Kalendarze

Zachęcamy każdego sympatyka „Nietoperzy” do nabycia kalendarza przygotowanego przez oficjalny serwis klubu. Sprawą zakupów zajmie się doświadczony w tym temacie Maciek. Koszt kalendarza wynosi sześć euro, jednak należy pamiętać o dodatkowych wydatkach związanych z przesyłką paczek.

Projekt kalendarzy można podejrzeć w katalogu świątecznym.

Zapisy potrwają do wtorku, 10 stycznia (włącznie): forum.

Unai vs. …

Na koniec namawiamy wszystkich komentujących do wzięcia udziału w zakładzie, którego propozycję przedstawił „Algir”.

– Natchnieniem do założenia tego tematu były zażarte dyskusje na temat przyszłości Emery'ego jako szkoleniowca VCF. Te dywagacje są fajne przed kompem, gdy nie bierze się na siebie żadnej odpowiedzialności – inaczej myśli się o ryzyku, gdy w przypadku porażki ponosi się jego konsekwencje – napisał na forum.

Zasady są jasne. Każdy biorący udział w zabawie musi opowiedzieć się za lub przeciw obecnemu trenerowi. Na przegranych czeka miesięczna kara – o niej oraz pozostałych szczegółach można przeczytać w temacie podanym akapit wyżej.

Deklaracje prosimy wpisywać na forum lub w komentarzach pod newsem.

Kategoria: Komentarze redakcji | Własne skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Ever06.01.2012; 13:57
EverSercem i rozumem za Unaiem Emerym! : )

Oczywiście zgłaszam się do udziału w zakładzie...
2. kubastepniak2206.01.2012; 19:32
ja tak samo jestem za EMERYTEM
3. kubastepniak2206.01.2012; 19:48
ja też oczywiście zgłaszam się do zakładu
4. WKDZNK06.01.2012; 21:07
Ja też biorę udział w zakładzie ;)
I jestem za zwolnieniem Emrego...
5. elo0o07.01.2012; 19:49
Też się zakładam, jestem za zwolnieniem. :)