VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: „La Liga jest najważniejsza”

Bartłomiej Płonka, 30.12.2011; 22:02

Kilka słów od Mistera

Szkoleniowiec Valencii CF, Unai Emery, udzielił najprawdopodobniej ostatniej wypowiedzi w 2011 roku. Bask opowiadał o sytuacji w tabeli a także o odejściach piłkarzy.

„La Liga jest dla nas najważniejsza. Cieszymy się i jesteśmy zadowoleni z naszej sytuacji w tabeli. Będziemy walczyć z Barceloną i Realem Madryt” – stwierdził trener „Nietoperzy”, którzy po 16 spotkaniach zajmują 3. miejsce z dorobkiem 33. punktów.

„Chcemy, aby nasi kibice mieli jeszcze więcej powodów do radości w nowym roku. Będziemy starać się o kolejne zwycięstwa” – powiedział Emery. Pierwszy mecz w roku 2012 piłkarze Valencii rozegrają 5 stycznia z Sevillą w ramach Copa del Rey.

Na temat zawodników, którzy chcą odejść z zespołu (Parejo, Ricardo Costa i Bruno) Unai odpowiedział – „Rozumiem, że piłkarze mogą myśleć o swojej przyszłości i zdaję sobie sprawę, że każdy chce grać, lecz na razie muszą walczyć i pracować tutaj”.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Jacek31.12.2011; 10:15
JacekMi tam nie zależy ani na Parejo, ani na Bruno czy też na Ricardo. Bardziej obawiam się tego, że będziemy mieli pustkę w składzie, bo gdy odchodzi trzech rezerwowych to jednak jest to widoczne. Zresztą kto wie czy oni w ogóle odejdą, a jak tak to czy każdy z nich...

Mam jednak nadzieję na jakieś małe wzmocnienie zimowe.
2. Kurczak01.01.2012; 00:01
Kurczakhepi nju jer

fuera emery
3. klebcio01.01.2012; 11:51
klebcioPodobno interesujemy się Rasmusem Elmem z AZ Alkmaar na superdeporte manager Elma wypowiada się że Valencia była by świetnym wyborem