VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bernat : "Nie wiem nic o moich przenosinach"

Michał Świerżyński, 26.12.2011; 12:48

Młody Hiszpan o swojej sytuacji

Przyszłośc Juana Bernata stoi pod znakiem zapytania, a on sam nie wie gdzie będzie grał do końca obecnego sezonu. W obliczu rozpoczynającego się 2 stycznia okienka transferowego i przybycia do zespołu rezerw nowego trenera - Ventosy, prasa rozpoczęła spekulacje na temat przenosin lewego skrzydłowego Valencii.

W napędzaniu plotek prasie "pomaga" niepewna pozycja zawodnika w klubie oraz to, iż on sam nie ukrywa, że nie wie gdzie spędzi kolejne miesiące. Możliwości są trzy: dokończenie sezonu z Valencią Mestalla w Segunda B, wypożyczenie do Alcoyano występującego w Segunda División, albo treningi z pierwszą drużyną Valencii pod okiem Unaia Emery'ego.

"Nie wiem nic o moich potencjalnych przenosinach do Alcoyano. Nikt z klubu nie skontaktował się ze mną aby cokolwiek mi na ten temat powiedzieć. Tak naprawdę nie wiem co bym zrobił, gdyby mi to zaproponowali. W tym momencie myślę tylko o grze dla Valencii" - powiedział Bernat o obecnej sytuacji.

Hiszpan jest pełen nadziei, że zmiana trenera pomoże jemu i całej drużynie rezerw. "Z nowym szkoleniowcem spotkałem się we wcześniejszych latach mojej kariery. Mam z tamtego okresu dobre wspomnienia, bo wygraliśmy ligę. Jestem pewien, że z nim sprawy potoczą się dobrze".

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. MiguelSergio2726.12.2011; 12:53
MiguelSergio27osobiście myślę, że powinien dostac szansę na treningach z 1 druzyną, a jak sie nie pokaze to wypozyczenie do Alcoyano nie jest chyba najgorszym wyjsciem
2. los ches26.12.2011; 13:53
los chesJak najbardziej wypożyczenie.
W treningi z pierwszą drużyną nawet nie ma co marzyć w obecnej sytuacji.
Zmiana klubu, wyższy poziom ligi powinno tylko zadziałać na jego rozwój.

To samo z Paco, wypożyczyć i niech grają z lepszymi zespołami skoro Emery ich nie widzi.
Tylko Paco trzeba do Primera, np Betis.
Podobno szukają nowych twarzy w ofensywie.
3. chiefer26.12.2011; 21:49
chieferPaco po sezonie wypożyczył bym do Levante. To klub jadący na wypożyczeniach. Ogrywał by się w Primera a nie było by to posunięcie które zaszkodziło by nam w bezpośredniej rywalizacji. No chyba że po sezonie nowy trener uzna go za ważne ogniwo zespołu do nowych rozgrywek.
4. Varow27.12.2011; 12:14
Z tego co się orientuje Alcoyano jest naszym klubem fir... no coś takiego że możemy im wypożyczać zawodników na czas nieokreślony.(mogę się mylić, pewien nie jestem)

Osobiście to bym i Paco i Bernata tam wypożyczył. Razem będzie im i raźniej i zbiorą cenne doświadczenie.
5. MiguelSergio2727.12.2011; 21:33
MiguelSergio27klubem filialnym ;) nic mi o tym nie wiadomo, ale tak może być