VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Inter zrezygnował...

Piotr Świca, 23.09.2011; 22:25

... Inter żałuje

Podczas letniego okienka transferowego przejście Évera Banegi do Mediolanu wydawało się być przesądzone. Jednak działacze Interu nie zdecydowali się na zakup Argentyńczyka, czego zapewne srogo żałują. Spotkanie przeciwko Barcelonie było w wykonaniu pomocnika niemal perfekcyjne. Nie znaczy to jednak, że Włosi ostatecznie zrezygnowali z transferu.

Najdobitniej o tym świadczyć może obecność na trybunach Luisa Suáreza, wysłannika Interu. W lecie największym problemem dla działaczy włoskiego klubu była forma zawodnika oraz jego kłopotliwy charakter. Teraz z pewnością żałują swojej decyzji, gdyż ostatnie kilka występów Éver miał co najmniej solidnych. A 9 mln €, które żądała Valencia, były bardzo niską kwotą za tej klasy zawodnika.

Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że obecność Suáreza na trybunach świadczy o tym, że Inter nie zapomniał o Argentyńczyku. Ostatnia wizyta reprezentanta Interu miała miejsce 7 maja, podczas meczu z Realem Sociedad (wtedy Inter obserwował również Juana Matę - przyp. red.). Mimo młodego wieku pomocnika jest on z pewnością jedną z czołowych indywidualności na swojej pozycji w Europie.

W obecnym sezonie nikt w Valencii nawet nie myśli o sprzedaży Banegi. Ten swoją pozycję przypieczętował kapitalnym występem przeciwko Barcelonie. Problemem jest, czy sam piłkarz będzie chciał już stale reprezentować drużynę Valencii. Można bowiem powiedzieć, że Emery nie zaryzykuje ostrej krytyki niewystawianiem Évera w wyjściowej "11" w kolejnych meczach.

Banega mógł również trafić do innego włoskiego zespołu - Napoli. Temat rozpoczął się wraz z pierwszymi plotkami dotyczącymi transferu Ruiza na Mestalla. Argentyńczyk miałby przejść do włoskiego klubu w ramach rozliczenia za transfer hiszpańskiego obrońcy. Ostatecznie tak się nie stało, a mało prawdopodobne, by sam zainteresowany skory był występować w Napoli. Inaczej jest z Interem, gdzie stery przejął jeden z wielbicieli talentu Évera, doskonale znany kibicom Valencii Claudio Ranieri.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. ewenement6923.09.2011; 22:30
silva villa mata teraz kolej na evera , jdenak trzeba wyczuc momen w ktorym za niego najwiecej wezniemy
2. szogun23.09.2011; 22:31
Mam nadzieje ze zostanie bo pilkarza o takich umiejetnosciach nie mozemy oddac tym bardziej do interu chyba ze zarzad zechce na nim zarobic
3. Fuh23.09.2011; 23:01
FuhEver musi zostac!
4. TheNatoorath23.09.2011; 23:01
TheNatoorath9mln ojro??? O_O Przy aktualnej sytuacji rynku transferowego?! Nawet w lecie, kiedy formą nie błyszczał zarząd powinien wołać 20mln. Teraz to tak ze 45mln, może jakiś szejk by się skusił. ;p
Choć jeśli ma grać jak gra, to wolę, żeby został, nawet gdyby 60mln za niego oferowano.
5. fischerVCF23.09.2011; 23:06
fischerVCFNie wyobrażam sobie obecnie Valencii bez niego... Musi zostać ;)
6. maestro@24.09.2011; 19:54
maestro@A mozna było oddać szmaciarza za 12-13 mln:(
Manolo to jednak jest gość, silve czy Ville oddac, ale przegnile gwiazdki to zostawic