sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Albelda nie zagra przynajmniej przez tydzień

Zdzisław Lewicki, 23.09.2011; 00:40

Maduro wróci do składu?

David Albelda okupił znakomity występ urazem – środowe spotkanie zakończył już po pierwszej połowie. Lekarze zalecają zawodnikowi odpoczynek, oczekując na rozwój wydarzeń. Tym samym trener musi szukać rozwiązań awaryjnych na mecz z Sevillą.

W przerwie starcia z mistrzem kraju, 34-letni piłkarz został zmieniony przez Tino Costę. Kapitan uskarżał się na bóle pleców w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Lekarze zalecili 48-godzinny odpoczynek – po tym czasie ponownie ocenią stan zdrowia zawodnika.

Albelda nie zagra w sobotę i – prawdopodobnie – w środę, przeciwko Chelsea. Mehmet Topal również nie będzie do dyspozycji trenera w najbliższym czasie. Turecki pomocnik, ze względu na kontuzję barku, odpocznie od piłki jeszcze przynajmniej przez siedem dni.

Czytaj także: Kontuzjowani

Kategoria: Raporty Medyczne | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Venithil23.09.2011; 00:50
Wielka szkoda bo był (jeśli sądzić po tej połowie ) we wspaniałej formie - w końcu. Rozegrał bardzo dobry mecz - zneutralizować pomoc Barcelony to jest nie lada wyzwanie, a Albelda przy pomocy Banegi i mniejszej Canalesa wydawał się robić to z pewną łatwością. Niewątpliwie potwierdził, że i na opaskę, i na tytuł legendy zasługuje... Amunt!

Co do formacji to wystawienie Maduro tudzież gra trójką Ever-Tino-Parejo to jedyne opcje jakie mamy, żeby nie stworzyć ogromnej luki defensywnej. Jakoś trzeba to zapełnić. No chyba, że Emery szykuje coś jak w meczach z Villarrealem w zeszłym sezonie - krzyżówka 5-4-1 i 3-4-3. Nie zdziwiłbym się.

Tymczasem Puyol twierdzi, że remis był sprawiedliwym wynikiem i że nie powinno się zwalać winy na sędziów, a Xavi powtarza, że mogli ten mecz równie dobrze wygrać, jak przegrać, i że błędy są rzeczą normalną w sędziowaniu. Jak widzimy, w klasie Messi "nawet" w Barcelonie ma się od kogo uczyć.
2. VdV2323.09.2011; 10:16
VdV23Niedobrze...no ale i tak damy rade!!Musimy:)