sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Możemy odnieść sukces"

Kamil Guziak, 03.09.2011; 20:53

Parejo dla oficjalnej strony Valencii

Dani Parejo - letni nabytek "Nietoperzy" - po raz kolejny postanowił zabrać głos w sprawie aktualnej sytuacji w drużynie. Zawodnik powiedział, iż jest optymistycznie nastawiony do nowego sezonu. Stwierdził ponadto, że drużyna ma wielki potencjał i jest w stanie odnosić sukcesy na różnych frontach.

Młody Hiszpan w wydanym dla oficjalnej strony Valencii oświadczeniu wyraził swoje zadowolenie z udziału w mini-turnieju na rzecz odbudowy Lorci: "Jestem zadowolony ze swojego występu, choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie było to oficjalne spotkanie". Podsumowując starcia z Villarrealem i Malagą dodał, że Valencia zasłużyła na zwycięstwo w tym turnieju, a on sam jest bardzo szczęśliwy z tego powodu.

Parejo ma nadzieję, że dobrym występem w Murcii przekona do siebie trenera i znajdzie się w kadrze na spotkanie z Atlético: "Nie udało mi się zagrać przeciwko Racingowi w poprzedniej kolejce, ale naprawdę ciężko pracuję. Daję z siebie wszystko, by zyskać zaufanie trenera i zagrać w najbliższym spotkaniu".

Zawodnik odniósł się także do pozyskanych przed kilkoma dniami obrońców - Ruiza i Barragana: "Widziałem ich grę i uważam, że ich sprowadzenie to dobry ruch. Mimo zaledwie kilku dni w klubie rozumieją się na boisku, dobrze rozgrywając piłkę. Myślę, że ich adaptacja w drużynie będzie bardzo szybka".

Jeśli chodzi o przerwę w rozgrywkach ligowych spowodowaną meczami reprezentacji młody pomocnik uważa, że jest ona bardzo korzystna w obliczu gry drużyny na trzech frontach: "Myślę, że taka przerwa przyda się każdemu. Pewne elementy, które trener chce nam pokazać wymagają więcej czasu. Ponadto ta przerwa pozwoli nam naładować baterie przed kolejnymi meczami. Harmonogram jest dość napięty, ale mimo tego jesteśmy w stanie osiągnąć sukces".

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (12)

KOMENTARZE

1. songoten12303.09.2011; 20:59
Czyżby Parejo był uczniem Gmocha.
2. nokaut03.09.2011; 21:20
nokautBędzie walka będą sukcesy:) AMUNT VALENCIA!
3. Kurczak03.09.2011; 21:27
KurczakTymczasem Capparos zwolniony z Neuchâtel Xamax
4. klebcio03.09.2011; 21:51
klebcioTen Czeczeniec właściciel Xamax jest jeszcze głupszy od naszego Wojciechowskiego. Nie wiedziałem, że to możliwe :/.
5. szp03.09.2011; 22:51
Co do zdjęcia, to Parejo powinien raczej zaznaczyć swoje miejsce na ławce ;)
6. Venithil03.09.2011; 23:01
Może uczył się polskiego i wpis ma oznaczać "defensywny pomocnik" ?

Niesamotie jaja z tym Neuchatelem. Ten Czeczeniec ma wręcz niesamowite parcie na sukcesy, większe niż szejkowie, ba, chyba większe niż Abramowicz czy Perez... I tym sposobem tylko pogrąża swoją ekipę.

A miały być mistrzostwa i pierdoły, "zlaligowanie" zespołu miało mieć same zalety... Tu zaś dupa ;)

Jedna z zalet nie posiadania "za kółkiem" miliardera z przerośniętym ego to uniknięcie takich sytuacji.
7. Sprewell03.09.2011; 23:26
SprewellJak się ma Navarro na obronie to ciężko o sukcesy ^^
8. chiefer04.09.2011; 02:39
chieferNo tak, tylko że tam 7 kolejka jest i tylko 6 punktów mają. Dobrze że kolo kałacha nie wyciągnął w euforii i nie poczęstował kulkami, te Czeczeńce to gorąca krew jest ;).
9. chiefer04.09.2011; 02:43
chieferAle to faktycznie jakiś przygłup jest
10. los ches04.09.2011; 10:23
los chesPozostaje tylko współczuć kibicom i ludziom silnie związanym z tym klubem.
Skoro wyrzuca bramkarza za gorszy mecz to jeżeli dalej tak pójdzie to wszyscy opuszczą ten klub.

Co do wywiadu.
Jak każdy ma początek sezonu optymistycznie nastawiony.
Zawodnik na pewno potrzebny. W następnym sezonie być może już niezbędny.
11. woker18204.09.2011; 10:23
woker182@ szp - Jeśli nasza pomoc będzie wyglądać tak jak w pierwszym meczu to Parejo szybko z tej ławki wstanie...
12. szp04.09.2011; 14:15
@woker182
"Jeśli nasza pomoc będzie wyglądać tak jak w pierwszym meczu..."

To znaczy jak? Valencia zdominowała Racing w środku pola, a Banega i Tino zagrali dobrze. Najgorzej wypadł Topal, ale Parejo raczej nie jest przewidziany -jako alternatywa Turka.

"...to Parejo szybko z tej ławki wstanie..."

Najpierw musi na niej usiąść ;)

Osobiście nie mam nic przeciwko Parejo, z całkiem niezłej strony pokazał się w pretemporadzie, jednak odnoszę wrażenie, że mamy lepszych piłkarzy na jego pozycję. Sam Emery wypowiadał się, że Parejo ma jeszcze dużo do poprawienia w defensywie i że ma 5 lat na zostanie świetnym piłkarzem. Wnioski ze słów Mistera każdy może wyciągnąć sam. Według mnie Parejo został kupiony, żeby zastąpić Banegę, który ostatecznie nie odszedł i teraz jest trochę takim piątym kołem u wozu. Mimo to liczę, że pokaże się z dobrej strony, rozwinie się i będzie stanowił o sile środka pola :)