VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: Wygrana dla Tuzona

siedzik, 23.10.2010; 16:15

W hołdzie byłemu El Presidente

Trener Valencii zapowiedział, że jego zespół uczyni wszystko, ażeby, po meczu z Mallorcą, z boiska zejść w glorii zwycięzców. Wygrana ma być hołdem ku czci zmarłego przed dwoma dniami byłego prezydenta Valencii - Arturo Tuzona. Emery wyraził żal z powodu odejścia, jak określił, wielkiego Prezydenta.

Bask na konferencji składał rodzinie szczere kondolencje. - W najbliższym meczu chcemy wypełnić nasz smutek zwycięstwem. Zależy nam, aby uczcić wielkiego Prezydenta, jego rodzinę i całemu valencianismo.

Przechodząc do kwestii sportowych, Emery podkreślił, że piłkarze z Balearów to bardzo dobra drużyna. Na potwierdzenie swoich słów, przypomniał wyniki Mallorki osiągnięte w meczach z Realem i Barceloną. - Wiemy, że nie będzie łatwo, ale wierzę, że szybko wrócimy na ścieżkę zwycięstwa. Z tego miejsca apeluję o wsparcie kibiców.

Pomimo, iż Valencia, przed tygodniem w Barcelonie, straciła przodownictwo w tabeli, trener powiedział, że nie obchodzi go, jak zagrają Barcelona i Real. - Interesuje nas tylko nasza dyspozycja i kolejne trzy punkty. Nasz cel - 19. punktów po ósmej kolejce.

Zapytany o system gry, Emery odparł, że najważniejsze jest to, że w swojej grze zespół osiąga wysoką wydajność i zmierza w odpowiednim kierunku. Podkreślił, że ciągle widzi konieczność poprawy niektórych aspektów gry, a w meczu z Mallorką nadarzy się ku temu świetna okazja.

Na zakończenie, trener zbagatelizował ostatnią nieobecność Juana Maty, który uczestniczył w ceremonii wręczenia Nagrody Księcia Asturii.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. idler23.10.2010; 20:35
idlerW 3 akapicie po lidzie dałeś masakryczną ilość przecinków :D
2. siedzik23.10.2010; 20:42
Oj tam , góra dwa za dużo ;D
3. idler23.10.2010; 21:19
idlerOj chyba więcej :D