VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ever: "To ważny mecz, musimy go wygrać"

kamileqq87, 18.10.2010; 17:20

Po 3 punkty na Ibrox Park

Mecz z Barceloną przeszedł do historii, teraz czas na kolejny, poważny sprawdzian, od którego mogą zależeć losy Valencii w Champions League. O spotkaniu z "The Gers" wypowiedział się Ever Banega.

Środkowy Valencii otwarcie mówi, że zespół zawsze chce wygrywać, a on sam nie myśli o niczym innym, jak o zdobyciu pełnej puli w środowym meczu z Rangersami. "To ważny mecz, straciliśmy już punkty, dlatego to spotkanie będzie kluczowe dla dalszej rywalizacji".

Argentyński pomocnik uważa, że zespół nie musi się bać rywala, gdyż gra dobrą piłkę i jest w stanie wygrać każdy mecz. Zapytany o potyczkę z Barceloną stwierdził, iż starał się dać z siebie wszystko, czego skutkiem było zmęczenie i zmiana jakiej dokonał Emery w drugiej połowie meczu.

Banega uważa, że był to zły wynik, ponieważ drużyna grała dobrze i nie zasłużyła na porażkę. Ponadto dodał, że "Barcelona jest trudnym i wymagającym przeciwnikiem, który zawsze gra dobry futbol. Dlatego nie pozwoliła nam grać do końca tak jak w pierwszej połowie".

Odniósł się także krótko do sytuacji swojego rodaka Choriego Domíngueza. Powiedział, że musi on ciężko pracować by znaleźć uznanie w oczach szkoleniowca, ale wierzy, że ten już niebawem zagra.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.