VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: "Graliśmy o 3 pkt."

Nevan, 17.10.2010; 17:29

Unai po meczu

Unai Emery po meczu z Barceloną stwierdził, że jego zespół w pierwszej połowie zagrał lepiej od gospodarzy. Zdaniem Baska, drużyna z Katalonii w drugiej połowie pokazała swoje prawdziwe oblicze a główny wpływ na ostateczny wynik spotkania, miała bramka Iniesty na początku drugiej połowy.

"W pierwszej połowie zagraliśmy fantastycznie, nie byliśmy gorsi od Barcelony i zasłużenie schodziliśmy na przerwę z jednobramkową zaliczką. Bramka Iniesty strzelona na samym początku drugiej połowy, sprawiła jednak, że Barcelona jeszcze bardziej uwierzyła w zwycięstwo i w konsekwencji - wygrała."

Unai Emery stwierdził również, że "wszyscy są smutni po porażce, ale zespół zrobił to co mógł. Barcelona była tego dnia lepsza."

Bask, przyznał również, że widzi różnice w grze Valencii na przestrzeni całego meczu. Nie jest jednak bardzo zaniepokojony tym faktem.

"Nadal szukamy najlepszej opcji i jesteśmy coraz bliżej. Potrzeba nam regularności i konsekwencji. Będziemy ciężko pracować by to osiągnąć."

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Baros17.10.2010; 18:54
BarosUnai Fantastycznie ???. Zagrali jak angielska drużyna bez środka pomocy bez ataku pozycyjnego, dlatego zdusili Barce do połowy później już barca się nie nabrała na angielski styl gry , więc gdzie ta fantastyczność bo ja nie widzę.
2. Algir18.10.2010; 19:40
Unai ma rację - w pierwszej połowie naprawdę było widać, że grają o 3 pkt. Plan był prosty: od początku pocisnąć, zdobyć przewagę, a w drugiej połowie podwójna garda i gra z kontry. Tak muszą grać zespoły, które chcą z CN wywieźć korzystny wynik - niestety, Vcf się nie udało.