VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Hernández tłumaczy porażkę

Lolek, 17.10.2010; 15:04

Winna druga połowa

Pablo, zdobywca jedynego gola we wczorajszym meczu z Barceloną, starał się usprawiedliwić swoją drużynę z porażki, jakiej ta doznała na Camp Nou.

Oddaliśmy inicjatywę w drugiej połowie- powiedział na konferencji prasowej Hiszpan. Jego zdaniem decydująca była bramka zdobyta przez Iniestę, gdyż podcięła nam skrzydła, przede wszystkim psychicznie. Zaznaczył również, że drużyna dopiero zaczynała skupiać się na grze po wyjściu na boisko, gdy padła niespodziewana bramka.

Od tego momentu, zdaniem Pablo, cała gra nie układała się i było za późno na reakcję. Według niego trzeba jednak zauważyć pozytywne rzeczy. Musimy być zadowoleni, gdyż przez pierwsze 45 minut przeważaliśmy. Musimy wziąć to pod uwagę i wyciągnąć wnioski.- zakończył reprezentant Hiszpanii.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Vanisz17.10.2010; 15:16
VaniszPanie Hernandez, zapewne łatwiej by było przy stanie 2:0, ale jeżeli marnuje się taki okazje...
2. Mistic17.10.2010; 15:40
MisticMoże przesadzam i pewnie zostanę zmieszany z błotem, ale uważam że to właśnie sytuacja niestrzelona przez Pablo zdecydowała o przegraniu meczu. Jeżeli gra się z barceloną na CN to po prostu trzeba takie sytuacje wykorzystywać bezlitośnie, bo jak to się później kończy sami widzieliśmy wczoraj .
3. patrickvcf17.10.2010; 20:49
patrickvcfTo co Pablo nie strzelil to az taka setką nie było jak widac bylo na powtorkach.Aby strzelic w lewy rog musialby sie sporo wygiac a nie mial czasu.A w prawy widzielismy jak sie to skonczylo.To co Valdes wybronil to Cesar zrobil kilka krotnie wiec nie ma na co narzekac.Ogolnie uwazam to za naszą kleske-moglo byc tak wspaniale.