VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Genialny Isco

kamileqq87, 13.10.2010; 12:47

Hiszpan dostanie swoją szansę?

Bardzo udane występy w drużynie Mestallety sprawiły, że piłkarz może dostać szansę występu w pierwszej drużynie. Emery rozważa powołanie Isco na pucharowy mecz przeciw CD Logroñés.

Młody gracz przewodzi aktualnie tabeli najlepszych strzelców Tercera Division z 6-cioma bramkami na koncie. Znakomicie radzi sobie także w kadrze Hiszpanii U-19, z którą przygotowuje się kolejnych meczów eliminacyjnych Mistrzostw Europy. Odbędą się one latem przyszłego roku w Rumunii.

Pomocnik jest bacznie obserwowany przez Unaia Emery'ego, który zaprosił gracza na trening z pierwszą drużyną. Możemy się zatem spodziewać, że zawodnik dostanie swoją szansę na grę w pierwszej drużynie Valencii - prawdopodobnie w meczu pucharowym CdR.

Isco lśni w każdym z meczów, także na treningach. Cechuje go szybkość i dokładność rozgrywania piłki oraz wszechstronna łatwość dostrzegania partnerów. Wszystkie te cechy nie mogły ujść uwadze Unaia, który zdaje sobie sprawę, że posiada w drużynie "prawdziwą perłę".

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. Lolek13.10.2010; 12:54
LolekOn + Paco= przyszły atak marzeń Valencii, o który będą biły się najlepsze kluby Europy ;] Oby do tego czasu kryzys w VCF się skończył, żebyśmy młodziaków nie musieli sprzedawać.
2. marcin_mmw13.10.2010; 13:19
Gdyby Valencia była "przeciętniakiem" w La Liga, Isco zapewne by już grał w pierwszym zespole.
3. ruben12313.10.2010; 13:42
Isco imponował już w przedsezonie. Skubaniec jest szybki, dobry technicznie i dokładny jak na tak młodego piłkarza. Mi troche przypominał Aimara:)

Swoją drogą kontuzja Joaquina to kolejny jego uraz przed meczem na Camp Nou. On chyba nigdy nie zagra z Barceloną znając jego pecha.
4. ruben12313.10.2010; 13:57
I właśnie przeczytałem że Atletico prowadzi rozmowy w sprawie sprowadzenia Affelaya.

Atletico! Jedyny hiszpański klub którego nienawidze! Po pierwsze to wydaje mi się że oni jakby specjalnie podbierają Valencii potencjalne cele transferowe - Raul Garcia,Forlan, teraz Affelay.
A po drugie - skąd oni mają tyle kasy? Okazuje sie że w porównaniu do Sevilli czy Valencii Atletico to bogacze...
5. pedro913.10.2010; 15:08
Jeśli dobrze pamiętam Isco i Paco mieli regularnie trenować z I zespołem i w przypadku gdyby nie byli powołani do meczowej kadry VCF, mieli grać w drużynie Mestallety. Okazuje się (sądząc z tego newsa), że rzeczywistość jest zupełnie inna - Isco grzęźnie w rezerwach i dopiero teraz Emery ma go "zaprosić" na treningi VCF. Nie tak miało być.
6. VooDoo13.10.2010; 19:25
VooDoonie rozumie dlaczego trzymamy go w czwartej lidze zamiast wypożyczyć gdzieś do 2 aby chłopak się ogrywał....
Swoją drogą ja tez myślałem ,że on normalnie trenuje z 1 składem , dziwna ta całą sytuacja , gdzie się ma rozwijać , trenując z 4 ligą?
Tak ogólnie to co z Aaronem ?
7. Venithil13.10.2010; 20:34
To że Isco jest równie dobry co w zasadzie cała reszta naszej młodzieży razem wzięta nie powinno nikogo dziwić już raczej... Musi zagrać chociaż w tym meczu Copa del Rey, a jeśli nie można go od czasu do czasu wystawiać w pierwszym składzie, to wypożyczenie do drugiej ligi albo jakiejś nieco słabszej pierwszej (wyeksportować go do Portugalii albo Francji jeśli się da, żeby zbyt daleko wyjeżdżać nie musiał, w ostateczności beniaminek Primery, ale wtedy nas to zaboli raczej) to jak dla mnie mus żeby się nie zablokował.

Jedynym powodem dla którego nie widzę w przyszłości Isco w numerze 21 rozdzielającego sobie piłki na cały atak Valencii jest fakt, że koszulkę z 21 ma już Banega :P
8. pedro914.10.2010; 11:44
Tu nie ma co rozważać, czy go powołać. Powinien być nie tylko powołany, lecz zagrać w wyjściowym składzie, podobnie jak Feghouli i Alba. Bo gdzie ma się ogrywać, jeśli nie w CdR?