VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bliżej kompromisu

Kristobal, 12.10.2010; 00:41

Nowy kontrakt Maty kwestią czasu

Chociaż nie padają żadne konkrety, coraz bardziej oczywiste wydaje się, że rozwiązanie trwającego już od dawna konfliktu może być tylko jedno, a brak nowej oferty ze strony klubu to tylko gra na zwłokę.

Juan Mata Senior wciąż czeka na telefon z Valencii w sprawie nowego kontraktu dla jego syna. Liczy na ofertę która sprawiłaby, że skrzydłowy Nietoperzy stałby się jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy z Mestalla. Burzliwe negocjacje dotyczące przedłużenia umowy z Mistrzem Świata nadal trwają i wciąż nie wiadomo kiedy nastąpi ich finał. Media podkreślają jednak, że język jakiego używały dotychczas obie strony wyraźnie złagodniał. Manuel Llorente spytany o porozumienie z managerem Maty posunął się dalej o krok dalej, niż we wcześniejszych wypowiedziach. Stwierdził on, że w jego opinii w końcu do niego dojdzie. Przedstawiciel wychowanka Castillii również, jak to określił: jest dobrej myśli.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. velk12.10.2010; 10:06
Trochę się obawiam, że Mata (a raczej jego ojciec) chce zarabiać więcej niż stać go z jego gry, no ale cóż my możemy na to poradzić.
2. Francesco12.10.2010; 11:27
Juan ostatnio gra padakę (przepraszam za tak pospolite słowo). Nie chce go zbyt krytycznie oceniać, ale z pewnością płaca odzwierciedla jego stosunek do spotkań. Być może wyższa pensja spowoduje, iż Mata weźmie głęboki oddech i pokaże że jest obiecującym lewoskrzydłowym. Niestety, jeśli tak będzie - okaże się że jest typową piłkarską dziwką (znowu przepraszam za tak wulgarne słowo).

Nie nawiązując do tematu wiadomości, pragnę poinformować że mecz 'FC Barcelona vs Valencia CF' będzie można obejrzeć na platformie cyfrowej Canal+. Czytałem w poprzednich komentarzach, że wiele użytkowników jest przekonana iż Canal+ dokona jedynie retransmisji spotkania. Otóż mecz będzie na kanale Sport+2 - oczywiście 'na żywo'. Chciałem po prostu dokonać całkowitej destrukcji na plotce sianej przez niepoinformowanych sympatyków.
3. Kisiel22112.10.2010; 12:02
Kisiel221Ja bym wolał żeby Mata odszedł. Jego forma i talent daje wiele do myślenia.Jednym słowem jest za kiepski.To tylko mój pogląd na sprawę. Wiem że Mata dla niektórych jest nr1 w zespole ale nie róbmy z niego Davida
4. Vicente.Rodriguez12.10.2010; 12:19
Vicente.RodriguezMata stał się nr 1 dlatego, że on jako jedyny został z ekipy, która zdobyła MS. Dla pospolitych kibiców jest on najbardziej znany, dlatego uważają, ze to jakas wielka gwiazda. A tak nie jest.

Najbardziej szkoda mi czasów reprezentacji na Mundialach w 2002 i 2006 oraz euro 2004, bo tam gracze Valencii stanowili znaczną częsć składu kadry. W pewenym okresie powołania dostali: Albelda,Baraja, Angulo, Canizares, Marchena, Villa, Vicente. To był chyba rok 2006 i mecze kwalifikacyjne. Potem doszedł jeszcze Joaquin. Ale moze i dobrze, że nie grali tak wspaniale bo by nam ich pokupili. Taki Vicente pewnie by szybko odleciał, o Marchene już sie pytali, a środek pomocy Albelda-Baraja to wtedy chyba każdy klub chciał mieć.
Teraz pewniakiem pozostał Mata, ale myślę, że Pablo i Aduriz na stałe wkleją sie do kadry.
5. Kristobal12.10.2010; 13:26
KristobalCo do reprezentacji to myślę, że przy formie jaką prezentował w tym i zeszłym sezonie Mata miałby problem z załapaniem się do kadry B. Nie bez powodu odesłano go do u-21, do której notabene już się wiekowo nie łapie. W sezonie 08/09 rzeczywiście błysnął i grał jak natchniony, ale od dłuższego czasu cieniuje. Z czwórki Mata, Pablo, Joaquin i Vicente jak dla mnie Mata jest obecnie ostatnim do wejścia.
6. Francesco12.10.2010; 13:33
#Vicente.Rodriguez (4).

Drogi kolego, Vicente miał oferty i to z wielkiego Realu Madryt. Pamiętam te wiadomości o zainteresowaniu naszym lewoskrzydłowym - jeszcze z czasów starego wyglądu strony (bodajże 2007 lub 2008 rok a autorem takowych newsów był podajże Tapczan). Nie pamiętam jednak czy sam piłkarz zadeklarował lojalność Valencii czy po prostu kwota była nieadekwatna do jego nietuzinkowych umiejętności.
7. PabloAimar12.10.2010; 19:05
PabloAimarbardziej na miano nastepcy Davida zasługuje Pablo Hernandez:) moim zdaniem ten chłopak bedzie ciągnoł Valencie do przodu:)