VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Przełamanie Vicente

Lolek, 04.10.2010; 10:51

Pierwsza bramka od... 19 miesięcy

Vicente Rodríguez, jeden z ulubieńców kibiców Valencii, sobotni wieczór może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Nie dość, że golem zdobytym w końcówce meczu dał swojemu zespołowi zwycięstwo, to jeszcze mógł cieszyć się z przełamania wyjątkowo pechowej passy.

Ostatni raz Vicente trafił do siatki w meczu przeciwko Numancii, który odbył się 8 marca 2009 na Mestalla. Trafienie to było jedynym dla graczy Nietoperzy, którzy ten mecz przegrali. Od tamtego czasu piłkarz nie mógł skierować piłki do siatki przez 20 spotkań, w których brał udział. Spowodowane to było przede wszystkim trapiącymi go kontuzjami, które nie pozwoliły 29-letniemu Hiszpanowi regularnie występować w barwach drużyny.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. El_Duderino04.10.2010; 10:57
El_DuderinoW wieku jakim jest teraz Mata Vicente był lepszy od niego o klasę i nawet teraz ciut więcej potrafi. Jeśli Mata to przyszłość klubu, to chodzi raczej pieniądze jakie jest wart. Oby Vicek grał jak najwięcej, bo jak nie będzie to pewnie się pożegna z klubem :/
2. los ches04.10.2010; 11:38
los chesDokładnie. Mata na razie pozostaje przy swojej dużo niższej dyspozycji niż to miało miejsce w sezonie 2008/09. Stanie się średniej klasy zawodnikiem,lepsze mecze przeplata gorszymi.