VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kolejny rekord!

Lolek, 04.10.2010; 10:40

Wspaniała passa Valencii

Kolejny wygrany mecz przyniósł Valencii kolejne historyczne wydarzenie. Po sobotniej wygranej z Athletikiem zespół Nietoperzy zgromadził 16 punktów z 18 możliwych, co miało miejsce tylko dwukrotnie w całej historii klubu.

U siebie zespół ze stolicy Lewantu wygrywał z Racingiem oraz z Athleticiem, natomiast na wyjeździe z Málagą, Herculesem i Sportingiem. Do tego doliczyć trzeba punkt zdobyty u siebie z Atlético.

Takie wyniki na początku rozgrywek Valencia osiągała zaledwie dwukrotnie. Pierwszy taki sezon miał miejsce w latach 2003-04, drugi w latach 2008-09. Oba sezony zakończyły się jednak zupełnie inaczej: ten wcześniejszy zakończył się zdobyciem mistrzostwa kraju oraz pucharu UEFA, a drużyna prowadzona przez Beniteza została uznana za najlepszą na globie przez IFFHS; drugi natomiast nie był tak pomyślny, a Valencia zakończyła rozgrywki na szóstym miejscu.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. El_Duderino04.10.2010; 11:37
El_DuderinoOstatnia kaszana, to teraz mistrzostwo ! No bo trzeba być ambitnym ...
2. lukaszw04.10.2010; 17:46
lukaszwnależy dodać, że na razie graliśmy tylko ze słabszymi (oprócz madrytczyków i tu remis) i jestem daleki od tego optymizmu niektórych jaką to my piłkę obecnie gramy. zaraz się dowiem, że mamy jedną z lepszych drużyn w europie... stop. chociaż fakt - seria imponuje. a pierwsze prognozy na temat mistrzostwa to dopiera po pierwszej rundzie mają sens chyba kiedy każdy z każdym sparuje.
3. Fuh04.10.2010; 18:50
FuhLukaszw, a z kim mocnym gral faworyt rozgrywek, Barca? Real tak samo, a jakos sa nizej niz my, hmmm...