VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Turek czeka na swój debiut

Mehmet Topal pali się do gry. Nowy nabytek Valencii zadeklarował chęć występu już w pierwszym meczu pretemporady, który Los Ches rozegrają 25 lipca z arabskim Al Hilal.

Pierwszy mecz pretemporady jest bardzo ważny. Wszyscy chcemy rozpocząć i myślę, że bardzo ważne jest, aby grać. Mam nadzieję, że trener da mi szansę na grę - powiedział Topal.

Reprezentant Turcji podkreślił, że on i jego partnerzy wkładają ogrom pracy, by stworzyć jeszcze większą Valencię. Zaznaczył, że ma dobre relacje z innymi zawodnikami, pomimo trudności wynikających z nieznajomości języka hiszpańskiego. Topal przyznał, że najlepsze stosunki ma z Césarem Sánchezem, Manuelem Fernandesem i Bruno Saltorem, z racji tego, że znają język angielski: Mam problemy z językiem, ale powoli uczę się mówić. W każdym razie na obozie rozumiemy się bardzo dobrze. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, ciągle żartujemy.

Mehmet na ostatnim treningu ćwiczył w wolniejszym tempie niż inni. Turek wyjaśnił, że nie ma żadnych poważnych problemów fizycznych, jednak przy gwałtowniejszych ruchach cierpi z powodu małego bólu, dlatego Unai Emery zmniejszył mu intensywność ćwiczeń, aby nie pogarszać sytuacji.

Topal, zapytany o możliwe odejście Carlosa Marcheny do Villarreal odpowiedział, że wśród kolegów nie rozmawiamy o takich sprawach, to problem między graczem a klubem.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Sopel21.07.2010; 19:46
Fajnie, że Eduardo był do wzięcia... za 6 mln funtów do Szachtara poszedł a u nas by się nadał idealnie taki grajek...
2. wk21.07.2010; 19:48
wkA widziałeś może jego zarobki? Tyle, to u nas 4 zawodników razem zarabia...
3. Diametros21.07.2010; 21:12
DiametrosPodobają mi się transfery VCF. Widać po nowych chłopakach ambicję, zapał do gry i chęć osiągania wyników na miarę tego Wielkiego Klubu. Nie byłem przychylny sprowadzeniu Aduriza, ale wydaje mi się, że ten transfer może Nas mile zaskoczyć. Widać po Jego wypowiedziach i wypowiedziach innych piłkarzy o Nim, że jest to gość z charakterem, a ktoś taki dla zespołu jest bardzo ważny. Jestem pełen optymizmu przed sezonem, mimo straty Villi i Silvy.
4. Krzysiek22.07.2010; 09:49
KrzysiekJa tam w meczu z Al Hilal bardziej postawiłbym na duet środkowych pomocników Banega - T. Costa. Topal ewentualnie niech wejdzie w drugiej połowie.

A co do Eduardo to nie ma czego żałować, on jest ostatnio bez formy, a kasę niezłą zgarnia.