VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"9" o nowym transferze

Roberto Soldado w kilku słowach omówił ostatni ruch transferowy Valencii - sprowadzenie Aritza Aduriza. Bask ma być głównym rywalem w walce o miejsce w pierwszej jedenastce, Soldado uważa jednak, że dodatkowa motywacja przyda się każdemu.

"Aritz jest wspaniałym piłkarzem. Możemy grać razem. Mimo że się różnimy, jesteśmy innymi zawodnikami, to wydaje mi się, że doskonale się uzupełniamy" - stwierdził Soldado.

"Nie wiem, jak zdecyduje grać trener. W każdym razie dodatkowa motywacja na pewno się przyda".

Roberto podkreślił również fantastyczną atmosferę w szatni Valencii: "Każdy tutaj jest koleżeński i głodny sukcesu. Valencia to klub, który jest wielki i powinien walczyć o wszystkie możliwe trofea".

"Dam z siebie wszystko i zaprowadzę Valencię tam, gdzie jest jej miejsce" - zakończył bardzo ambitnie były napastnik Getafe.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. grzesiu 8316.07.2010; 16:33
Ja licze na pierwsza 3 i połfinał LM :)
2. szakal_6916.07.2010; 17:31
szakal_69Gdyby Emery zdecywał się na formację 4-4-2, Aduriz i Soldado świetnie by do tego pasowali. Tylko, ze z drugiej strony dwójka napastników i nowo nabyty ofensywny środkowy pomocnik wskazuje na to, że Unai uparcie trzyma się swojej ulubionej formacji. Mam nadzieję, że się nie przejedzie..
3. El_Duderino16.07.2010; 20:23
El_DuderinoPrzejechałby się gdyby grał 4-4-2.
Marchena , Topal , Fenghouli, Vicente , Mata, Banega, Joaquin , Pablo H. , Tino Costa ,Jordi Alba, M. Fernades ,Chori, Albelda , od biedy Nacho jeszcze. 14 graczy i nie wiem jak oni utrzymają morale na dobrym poziomie skoro z góry wiadomo, że nawet 3 czy 4 z nich będzie grało bardzo mało jeśli nie wcale.
Mamy 5 defensywnych pomocników a w składzie miejsce dla dwóch. Na prawej stronie może grać 3 graczy, w środku też trzech, na lewej również. Ktoś będzie grzał ławę i to jest możliwość , że sporo. Jestem na sprzedażą Manuela Fernadesa, Nacho wiadomo, że trzeba pożegnać.
Potrzeba nam jeszcze dwóch obrońców , Bruno Saltor do sprzedaży i to natychmiast, niestety to kolejny pupil Emerego ..
4. El_Duderino16.07.2010; 20:29
El_DuderinoJeszcze Viana i Sunny. Mamy 16 graczy na 5 wolnych miejsc. Coś tu jest nie tak ..
Mieliśmy odciążać budżet płacowy a nie przeciążać ..
5. Venithil16.07.2010; 21:00
W wersji optymistycznej zarząd planuje zaczekać do ostatnich dni okna transferowego, czy wpłynie oferta za tych graczy, a wszelkie "zbędne" pozostałości upchnąć do Levante, z którym to rzekomo mamy współpracować.

Pytanie czy to wyjdzie.

Oczywiście Emery będzie prawie na pewno grał 4-5-1. Nie po to kupował sobie Aduriza który pewnie przejmie rolę Zigica i będzie wchodził na ogony lub w krytycznych momentach (mam nadzieję, problem w tym że on mi nieco zalatuje byciem kolejnym "ulubieńcem" trenera), żeby grać 4-4-2 i dawać szanse jakimś Paco Alcacerom (ironia !) czy komu tam jeszcze. Cały ten skład trzeba jakoś upchnąć, a nie zapominajmy że mamy też nieco własnej młodzieży spośród której część jest za dobra na Tercerę i drugi skład, zwłaszcza Isco którego El_Duderino chyba nie policzył a moim zdaniem już jest w dobrym wieku żeby go z pierwszoligową piłką oswajać.
Ogółem mamy armię pomocników, z których część chyba, o zgrozo, będzie służyć łataniu ew. "dziur" w obronie. Nie zapominajmy że Emery potrafi wystawić Pablo na prawej obronie, Fernandesa na środku i Albę na lewej i diabli wiedzą czy nie odpali tego wszystkiego na raz.

Wypożyczać i sprzedawać to chyba znów możemy masowo. A, i może mi się wydaje, ale ostatnio była tu analiza wydatków Llorente, który przecież już przeznaczył chyba cały przychód z tego okienka transferowego na jakieś dziury budżetowe i parę transferów. Kupno Aduriza nie wbija nam kolejnych 4 milionów długu za sezon ?