VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ximo Forner wypożyczony do Alcoyano

Zibi, 15.07.2010; 22:01

Pierwszy owoc współpracy klubów

Władzom Alcoyano w ciągu ostatnich kilku godzin udało się domknąć transfer młodego piłkarza cantery Valencii CF. Ximo Forner w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Alcoy.

Urodzony w Castellón 20-latek przejdzie do drużyny CD Alcoyano na zasadzie rocznego wypożyczenia. Pomimo mało udanego ostatniego sezonu, w którym Valencia Mestalla opuściła szeregi Segunda División B, trener ekipy, Paco López bardzo liczy na utalentowanego zawodnika Blanquinegros. Kierownicy Nietoperzy mają natomiast nadzieję, że Ximo odzyska wyśmienitą formę, jaką imponował jeszcze dwa sezony temu.

Forner, zanim dołączył do drugiej ekipy Valencii CF, grał w młodzieżowych drużynach Villarreal CF, a teraz w Alcoyano poszuka formy, która pozwoli mu wrócić do stolicy Turii. Operacja na linii VCF-Alcoy jest rezultatem porozumienia, jakie oba kluby podpisały w lutym tego roku. Ximo Forner będzie zatem pierwszym owocem współpracy klubów pochodzących z regionu autonomicznego Valencii.

Piłkarz VCF będzie zarazem 9-tym nabytkiem Alcoyano w trakcie letniego okienka transferowego. Włodarze drużyny wierzą, że najbliższy sezon okaże się w ich wykonaniu historycznym, a za główny cel stawiają sobie awans do Segunda División.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.