VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pożegnalny list El Mago

24-letni wychowanek Valencii został w środę oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek Manchesteru City. '21', zanim wyruszy na wakacje po zakończeniu mundialu, postanowił wykonać ostatni ukłon w stronę swoich sympatyków.

Drodzy Valencianistas,

Nie potrafię wyrazić uznania wobec wszystkich kibiców. Wiele zawdzięczam temu klubowi i ludziom z nim związanym. Trenowałem tutaj przez 14 lat. Związałem się z tą społecznością i przez ten czas doświadczyłem najważniejszych przeżyć jako piłkarz i jako człowiek.

W obliczu pożegnania, czuję się wzruszony. Wspaniale wspominam troskę z jaką mnie obdarzano i zawsze będę z olbrzymią satysfakcją mówił, że przywdziewałem tę koszulkę. Bycie częścią historii napawa mnie dumą.

Czuję się przywiązany do klubu, kibiców, miasta i kolegów, sztabu szkoleniowego, pracowników i kierowników, z którymi miałem do czynienia w tych nadzwyczajnych latach. Przez cały czas byłem oddany Valencii, a nagroda za to była wielka.

Trudno jest mi powiedzieć do widzenia. Opuszczam dom, wielu ludzi z Walencji, którzy w sposób szczególny traktowali mnie, jak również moją rodzinę.

Z tych względów, chciałbym Wam ofiarować mistrzostwo świata wywalczone z La Selección, bez Waszego wsparcia nie udałoby mi się tego osiągnąć.

Radosne chwile i wygrane zostaną w Walencji, nie mam co do tego wątpliwości. I bardzo się z tego cieszę. Zawsze będę uwielbiał tę drużynę, tutejszych kibiców i miasto.

AMUNT VALÈNCIA!

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. grzesiu 8315.07.2010; 15:17
Dziękujemy i Powodzenia David :)
2. pajacyk15.07.2010; 16:23
pajacykzdjęcie z 2008 roku... szkoda, że teraz przedstawia trójkę byłych valencianistas...
3. Fuh15.07.2010; 16:33
FuhJeszcze tu wrocisz.
AMUNT EL CHINO!
4. Jacek15.07.2010; 18:10
JacekNigdy nie przestanę lubić Silvy. No cóż... mam tyle samo do powiedzenia co kolega z pierwszego komentarza... Dziękujemy i powodzenia David!
5. Konrad15.07.2010; 21:06
szkoda ze odszedł do takich cieniasów