VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

'10' zadowolony z uznania klubu

Juan Mata zapewnia, że nie obawia się podjęcia wyzwania liderowania nowej Valencii. Jego zdaniem, każdy piłkarz chce się rozwijać.

Celem każdego zawodnika jest rozwój i przyjmowanie wyzwań, dlatego niczego się nie boję. Mając 22 lata, z czego trzy spędzone tutaj, uważam, że już do tej pory rozegrałem mnóstwo spotkań i miałem spory wpływ na zespół. Czuję motywację, nie lęk.

Odebranie pucharu, tryumfalny przejazd przez Madryt i obiad, to chwile, których trzeba samemu doświadczyć, aby móc je opisać. Sięgnięcie po Puchar Świata to najlepsze, co może cię spotkać w piłkarskim świecie. Możliwość doświadczenia takich przeżyć to niewątpliwe wyróżnienie.

Jeśli ktoś powiedziałby mi kiedyś, że w tym wieku będę miał na koncie tyle meczów w koszulce Valencii, że ponadto zagram dla la selección i znajdę się wśród 23 zawodników, którzy wygrają światowy czempionat, nie uwierzyłbym mu.

Matę czeka teraz parę tygodni zasłużonych wakacji. Zawodnik zamierza się wyłączyć i odpocząć od tego szaleństwa, by przygotować się na treningi z Valencią, już w sierpniu.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. robert31314.07.2010; 17:37
robert313Pozostaje mu życzyć udanego sezonu, bo bez wątpienia na tę chwile sporo znaczy dla Valencii.