VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Francuz ćwiczy, by szybko wrócić do formy

Młody rozgrywający pojawił się w Walencji, kończąc tym samym swoją przygodę z Grenoble. Piłkarz został sprowadzony do Hiszpanii za darmo i w najbliższym sezonie będzie występował w barwach Valencii, co zresztą sam zaznaczył.

Feghouli był wielokrotnie pomijany przy ustalaniu meczowej jedenastki w Grenoble, kiedy już było wiadomo, że przeniesie się on na Półwysep Iberyjski. We wtorek rano pojawił się jednak w Paternie i zaznaczył że "czuje się piłkarzem Valencii".

Francuz odbył wczoraj swój pierwszy trening pokazując, że jest zdeterminowany, aby powrócić do formy. Chciał dzięki ćwiczeniom nadrobić wszystkie zaległości oraz przybyć 12 lipca w lepszej dyspozycji niż dotychczas. Sofian przebiegł kilka okrążeń wokół boiska, a następnie przybył do siłowni, gdzie ćwiczył przez następne kilka godzin.

Piłkarz przyznał, że stracił rytm meczowy i chce jak najszybciej wrócić do gry, żeby mógł reprezentować barwy Valencii.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Kurdu07.07.2010; 16:56
5 nowych transferow, fajnie jakby przynajmniej 3 chlopakow okazalo sie crackami. Najbardziej trzymam kciuki za Soldado, R. Coste i Topala. (;
2. los ches07.07.2010; 17:08
los chesNo i dobrze,nie długo zaczna zbierac sie i do roboty. Bo wypowiedziach wszyscy maja ogromnna radosc grania dla nas i checia pokazania sie. Oby to wszystko odbiło sie na wyniki. Powodzenia.

Na MŚ duet komentatorów Szaranowicz-Lubanski czesto stosuja taka rozmowe.
SZ. Ach,za za cudowna sytuacja,niestety nie wykorzystana.Nasz ekspert,Włodek skomentuj to...
Ł. Tak tak,bardzo cudowna akcjaale nie wykorzystana.

To ja napisze. Co za ciekawy news,Krzysiu nasz ekspercie skomentuj to...
3. konkol1207.07.2010; 22:41
Ambitny widac....