VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Miguel na wylocie?

Lolek, 06.07.2010; 15:02

Fulham poważnie zainteresowane Portugalczykiem

Miguel Brito jest jednym z piłkarzy, który ma prawo podejmować rozmowy z ewentualnym nowym pracodawcą. Po odejściu Davida Silvy szykuje się kolejny transfer, w którym gracz Nietoperzy wyląduje na Wyspach Brytyjskich.

Prawy obrońca Valencii otrzymał już informację o kontaktowaniu się przedstawicieli Fulham z jego agentem, Paulo Barbosą. Zarząd hiszpańskiego klubu również wie o zainteresowaniu reprezentantem Portugalii i nie zamierza robić większych przeszkód w przeprowadzce zawodnika. Podobno włodarze Fulham przedstawili konkretną umowę, mającą trwać przez cztery sezony. Nie jest to jedyny klub chcący zasilić swoje szeregi obrońcą, jednak w związku z wygasającym za dwa lata kontraktem Valencia chce osiągnąć porozumienie dotyczące transferu w jak najkrótszym czasie.

Miguel mógł przejść do innego klubu w zeszłym sezonie, jednak żaden z nich nie zaoferował Valencii zadowalającej kwoty i obrońca został w zespole Emery'ego na jeszcze jeden sezon. Mówi się, że Miguel bardzo chętnie łączy swoją przyszłość z Valencią mimo znacznych podwyżek, na jakie mógłby liczyć w Anglii. Podobno są jeszcze oferty z Ukrainy i Rosji, ale sam zainteresowany chce rozwiązać sprawę dopiero po powrocie z wakacji. Manuel Llorente liczy się ze zdaniem Portugalczyka, jednak jeżeli ten wyrazi wolę odejścia, nie będzie go zatrzymywa - w zimowym okienku transferowym Miguel będzie bowiem mógł odejść za darmo.

Jeszcze przed Mundialem Brito miał zadzwonić do swojego klubowego kolegi, Carlosa Marcheny. Podczas tej rozmowy zdradził Hiszpanowi, że nie podoba mu się sposób, w jaki traktują go władze Valencii od momentu ogłoszenia, że jest na sprzedaż. Kapitan Nietoperzy natychmiast uspokoił reprezentanta Portugalii, zapewniając o dobrych intencjach zarządu wobec wszystkich zawodników.

Po odpadnięciu Portugalii z Mistrzostw Świata Miguel wybrał się na wakacje. Po ich zakończeniu ma zamiar usiąść ze swoim agentem i przeanalizować wszystkie otrzymane oferty. Najbardziej realne wyjście, Fulham, nie zagra w tym sezonie w europejskich pucharach, co może mieć decydujący wpływ na ostateczną decyzję Miguela. Zawodnik mógł trafić do angielskiego zespołu jeszcze przed podpisaniem kontraktu z Valencią, kiedy to w lipcu 2005 roku będąc jeszcze zawodnikiem Benfiki zbuntował się i ogłosił swoje odejście do Fulham, jednak - jak wszyscy wiemy - trafił ostatecznie do Valencii.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. m198806.07.2010; 15:21
m1988Dlaczego Ci kretyni chcą pozbyć się naszego najlepszego obrońcy?
2. konkol1206.07.2010; 17:37
jestem tego samego zdania
3. Krzysiek06.07.2010; 17:49
KrzysiekPodzielam zdanie przedmówców. Miguel musi zostać, dosyć tej wyprzedaży, mam jej serdecznie dosyć. Wszystko miało się ustabilizować po sprzedaży Villi, Silvy i Zigicia, więc nie rozumiem po co te kolejne spekulacje.
4. billie06.07.2010; 18:49
billieJeśli to prawda i transfer dojdzie do skutku to ja się pytam, CZY W TYM KLUBIE NIE WIDZĄ CO ROBIĄ?!

Sprzedaż naszego najlepszego obrońcy i jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie za MARNE GROSZE to głupota której nie powstydziłby się największy nawet głupiec!

Ręce mi opadają kiedy czytam takie informacje. Sprzedajmy Miguela, mamy przecież Bruno...
5. wk06.07.2010; 18:58
wkNiema co rozpaczać. Jest przecież jeszcze Bruno. Mam nadzieję tylko, że i jego nam nie zabiorą...
6. KilyVCF06.07.2010; 21:28
KilyVCFNie przesadzajcie.
Ja akurat jestem za szerszą wyprzedażą.
Widzę u w VCF tylko 3 gości 'nie na sprzedaż' - Vicente, Ever i Paco. Albeldy i tak nikt nie kupi :)
Wszystko zależy od następców , których możemy pozyskać lepszych.
5646 było mówione że w przypadku Miguela nie chodzi o poziom sportowy, klub od dawna chce się go pozbyć więc skąd to zdziwienie...