VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia rezygnuje z Santa Cruza

Nevan, 29.06.2010; 14:04

Paragwajczyk zbyt kontuzjogenny

Roque Santa Cruz nie zagra w Valencii w przyszłym sezonie. Głównym powodem niepowodzenia transferu jest ilość kontuzji doświadczonego snajpera. Valencia nie jest również w stanie płacić całkowitego wynagrodzenia Santa Cruza.

Przedstawiciele klubu spotkali się ze służbami lekarskimi, by omówić transfer piłkarza. Ci jednak stanowczo odradzili sprowadzenia Paragwajczyka, uważając, że zawodnik ten jest zbyt podatny na kontuzje, szczególnie urazy mięśni.

Ponadto wpływ na decyzję o transferze miała wysoka pensja piłkarza Citizens. Santa Cruz zarabia w swoim klubie ponad 2 mln Euro, co dla Valencii jest przeszkodą nie do przejścia.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Algir29.06.2010; 14:47
Podatność na "kontuzje, szczególnie urazy mięśni" w połączeniu z umiejętnościami leczenia tego typu urazów przez sztab lekarski Vcf mogłoby dać zabójczy efekt. Dobrze, że Roque zostaje w City.
2. dijey129.06.2010; 14:51
dijey1Santa Cruz to znany zawodnik, całkiem dobry, ale nie jestem zwolennikiem jego transferu, więc to dobra wiadomość.

Niech lepiej poczekają na to co pokażą Niguez i Alcacer w tegorocznej pretemporadzie. To da im dodatkowy czas, dzięki czemu ewentualny transfer byłby dobrze przemyślany, a nie ad hoc.
3. KilyVCF29.06.2010; 15:53
KilyVCFNo i dobrze.
Trzeba zwalniać pacjentów a nie kupować nowych.

MC ma jeszcze innego napastnika (oprócz Jo, którego wysoko wyceniają) na wypożyczeniu-
Valeriego Bojinova który miał niezły sezon w Parmie, która z kolei chce go wykupić za ok 4-5 mln, może dałby radę być rezerwowym, skoro Miku nim był to żadna ujma a Bułgar trochę potrafi tylko nie pasował do ligi angielskiej .. Może by MC go lekką ręką dorzucił, wtedy byśmy mogli uznać że Silva poszedł za tyle co Villa :)
Na ryzyko wystawiania nastolatków jako napastników mogą sobie pozwolić kluby które o nic nie walczą, jak Bilbao (Muniain) i Santander (Canales),
ale VCF musi mieć ze dwóch zmienników dla Soldado, jak tamten nie będzie mógł zagrać; a sam Soldado to tez nie Villa (który miał na zmianę Nico i przyszywanego Matę..)
4. El_Duderino29.06.2010; 20:46
El_DuderinoKily , Bojinov to był supertalent !!
Tylko te kontuzje ... Może nie dostaje ich tak często jak Santa Cruz , ale jak już złapie to...
Zerwał więzadła krzyżowe w 2007 w sierpniu, wrócił w marcu 2008.Latem zerwał ścięgno Achillesa, wrócił w lutym 2009.Tylko otwarte złamanie jest gorsze od tych kontuzji ..
Gdyby nie one to ten człowiek byłby klasę lepszy od Berbatova ..
Kto wie, ma dopiero 24 lata , może jeszcze da radę .. Tylko czy zarząd się zorientuje i
zaryzykuje.
No i , jemu sie kontrakt kończy w tym albo w nastepnym roku , także 6 mln € to na pewno nie jest cena za niego. Połowę tego.