VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mata: "Były plotki, ale nic nie wiem"

Zibi, 24.06.2010; 15:49

Juan o spekulacjach

Mieszkaniec Burgos zadeklarował dzisiaj, że koncentruje się wyłącznie na najbliższym meczu z Chile i nie wie nic na temat przenosin do FC Barcelony.

„Jestem piłkarzem Valencii. Były jakieś plotki, ale o niczym nie wiem. Jestem spokojny, pragnę wykorzystać czas na Mundialu i myślę teraz wyłącznie o meczu z Chile” – powiedział Mata dla La Sexta.

Mata przyznał, że do rewelacji prasowych podchodzi „dobrze, normalnie. Myślę, że przebywanie tutaj z reprezentacją jest zbyt ważne, by zastanawiać się nad innymi sprawami, dlatego też skupiam się tylko na pojedynku z Chile”.

„To mecz na śmierć i życie, właśnie tak do niego podejdziemy. Musimy wygrać, by awansować. Naszym celem jest zajęcie pierwszej pozycji w grupie, więc od wczoraj myślimy o tym spotkaniu, chcąc je zwyciężyć” – dodaje.

„Nie gramy tak wspaniałego futbolu jak w kwalifikacjach do tych Mistrzostw, lecz dobrze, że poradziliśmy sobie w ostatnim meczu, który po prostu musieliśmy wygrać. Myślę, że wszyscy pragniemy zajść dalej i mamy nadzieję, że przeciwko Chile zagramy ładnie i skutecznie, co pozwoli nam wygrać spotkanie”.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro925.06.2010; 12:02
Gdyby Mata znał j.polski mógłby zaśpiewać jak Stachursky - maestro stylu disco dla mas: "Nic o tym nie wiem".
Byłoby mi szkoda, gdyby Mata odszedł, bo b. go lubię, i mimo słabszego sezonu, wysoko cenię.