VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pretemporada na Słowenii

Zibi, 24.06.2010; 15:43

Europejskie tournee Los Chès

Nie Holandia, lecz Słowenia. Drużyna Valencii CF do nowego sezonu będzie przygotowywać się w Mariborze, gdzie będzie korzystać z kompleksów Słoweńskiej Federacji Piłkarskiej.

Powrót piłkarzy z wakacji przewidziany jest na dzień 12 lipca. Wtedy to rozpoczną się szczegółowe badania i testy wydolnościowe wszystkich zawodników. Pierwsze treningi odbędą się oczywiście na boiskach Ciudad Deportiva w Paternie.

22 lipca drużyna kierowana przez Unaia Emery’ego wyruszy w podróż na Słowenię, do Mariboru, gdzie będzie zakwaterowana przez kolejnych kilkanaście dni. W tym czasie do dyspozycji Valencianistas będą kompleksy sportowe Słoweńskiej Federacji Piłkarskiej położone w pobliskiej miejscowości Ptuj, w otoczeniu wód termalnych. Valencia CF rozegra tam swoje pierwsze towarzyskie potyczki, by 31 lipca o godz. 18:00 w Niemczech zagrać z zespołem Bundesligi – Hannover 96.

Kilka dni później we Francji drużyna Nietoperzy zmierzy się z triumfatorem Ligue 1, Olympique Marsylia. Mecz zaplanowany jest na godzinę 20:00 i będzie połączony z oficjalną prezentacją mistrza Francji przed własną publicznością. Po tym pojedynku drużyna powróci do stolicy Lewantu, by tam kontynuować przygotowania do sezonu.

Następne towarzyskie spotkania odbędą się 6 i 7 sierpnia na ziemi brytyjskiej przeciwko dwóm zespołom Premier League. W piątek 6 sierpnia o godz. 19:45 Valencia CF zagra w Birmingham z drużyną Aston Villi, a w sobotę 7 sierpnia o 15:00 z Manchesterem City.

Po powrocie do Valencii ekipa Blanquinegros stanie w szranki z jeszcze jednym europejskim rywalem, by uzupełnić przygotowania do nadchodzącego sezonu.

Kategoria: Ogólne | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. billie24.06.2010; 18:26
billieZabawne zdjęcie, Bruno wygląda jakby zapuścił wąsa. :-)