VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Braulio: "Będą kolejne wzmocnienia"

Ulesław, 19.06.2010; 12:43

Priorytetem Tino Costa

Koordynator sekretariatu technicznego Valencii, Braulio Vazquez, potwierdził intencje klubu: zakup ofensywnego środkowego pomocnika oraz drugiego napastnika. Głównym kandydatem pozostaje Tino Costa, ale jego transfer będzie skomplikowany.

Chcemy sprowadzić środkowego pomocnika o charakterystyce ofensywnej i napastnika o innym profilu niż Soldado - wyznał wczoraj Braulio w wypowiedzi dla TVV. Tino Costa, Argentyńczyk, uważany za idealnego następcę Rubena Baraji, sam marzy o grze w Valencii, ale jego klub stawia niemożliwe dla Valencii wymagania: 8M €. Aby transfer mógł dojść do skutku, prezes Montpellier musi obniżyć swoje żądania.

Valencia nie zapomina również o Aritzie Adurizie. Klub jednak czeka, aż Mallorca w wycenie swojego napastnika uwzględni jego wiek. We Włoszech mówiło się o zainteresowaniu Lucą Tonim, który rozwiązał kontrakt z Bayernem Monachium, jednakże taka opcja jest mało prawdopodobna.

Braulio wypowiedział się także na temat możliwej sprzedaży Davida Silvy i Juana Maty: Jeżeli odejdą Silva i Mata, nic się nie dzieje. Będą zmiennicy którzy sprawią, że drużyna będzie konkurencyjna. Trzeba być spokojnym, ponieważ kiedy odeszli piłkarze, przez wielu uważani za niezbędnych, nadeszły większe sukcesy.

Kategoria: Transfery | Las Provincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Kisiel22119.06.2010; 13:08
Kisiel2218mln? Pięknie wyprzedać najlepszych i wydać kasę na dużo gorszych. Ta polityka coraz bardziej mi się podoba. Mam nadzieje że Silva pójdzie za dobre pieniądze,ale po tym co pokazał na ostatnim meczu naprawdę słabiutko słabiutko. Ale w dalszym ciągu mam nadzieje że po tym wypadku się podniosą i wygrają Mundial.Amunt Valencia
2. wk19.06.2010; 13:42
wkW składzie ma pozostać Manuel, więc czy on jest aż tak potrzebny?

Ule, *będą.