VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Silva: "Koncentruję się na mundialu"

Dzidek, 14.06.2010; 17:51

Konferencja prasowa el Mago

Barcelona, Real Madryt, Chelsea Londyn, Manchester City i Inter Mediolan - cała piątka była łączona z transferem Davida Silvy, ale jak na razie Los Ches udaje się trzymać konkurentów na dystans. To może się zmienić, jeśli na biurku prezydenta walenckiego klubu znajdzie się atrakcyjna oferta - skarbiec wciąż nie jest pełen, mimo sprzedaży Davida Villi do Barçy.

W sobotę piłkarz zaznaczył, że odkłada na bok wszelkie tego typu rozterki. Jestem spokojny. Moją uwagę zajmują tylko drużyna narodowa i dobry występ na mundialu - powiedział. Nie myślę ani o klubie, ani o odejściu. Spokój, który tutaj (w obozie Hiszpanów) panuje, bardzo w tym pomaga.

24-latek uważa, że jeśli nie zachowa się ostrożności, atmosfera euforii i wielkich oczekiwań otaczająca drużynę, może obrócić się przeciwko niej: To zależy jak się na to spojrzy. Wszechobecny zachwyt bywa szkodliwy, ale wiemy co powinniśmy zrobić i jeżeli skoncentrujemy się na nas samych, wszystko się ułoży.

Kanaryjczyk liczy na to, że jego kolega z kadry, Andrés Iniesta, będzie w pełni sił na mecz ze Szwajcarią: Odniósł lekką kontuzję, ale dzięki Bogu wraca do zdrowia. Jest ważnym zawodnikiem, im szybciej wróci, tym lepiej. To wielki piłkarz, który daje nam wiele radości.

Kategoria: Wywiady | nicesport.pl skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro916.06.2010; 13:40
W 11 przewidywanej na dzisiejszy mecz ze Szwajcarią są oczywiście Silva i Villa, i co ciekawe także Mata.