VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery wierzy w Fernandesa

Dzidek, 14.06.2010; 17:39

Portugalczyk będzie nową 8?

Kiedy Manuel Fernandes wybierał się na wakacje, zapewne nie sądził, że wróci do Valencii. Nazwisko Portugalczyka widniało już na liście transferowej, ale problemy z inkorporacją środkowego pomocnika sprawiają, że 24-latek może zostać w kadrze Nietoperzy.

Włodarze klubu wyznaczyli sobie za cel sprowadzenie dwóch napastników i organizatora gry, jednak skromny budżet krępuje ruchy transferowe. Niedawno doszło do spotkania Manuela Llorente, Braulio Vázqueza i Unaia Emery'ego. Niespodziewanie baskijski szkoleniowiec wyraził swoje poparcie dla kandydatury Fernandesa na następcę Rubéna Baraji.

Nie wiadomo, co postanowi sam piłkarz. Relacje Fernandesa i Emery'ego nigdy nie należały do najlepszych. Portugalczyk nieraz okazywał swoje niezadowolenie, jak na przykład w styczniu, kiedy zamierzał odejść do Interu.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. El Moro14.06.2010; 17:59
El MoroDzidek, Ty po polsku to napisałeś na pewno?:p
2. adelajda3914.06.2010; 19:12
Nooo... Nareszcie jakaś decyzja kadrowa Llorente i Unaia, która naprawdę mi się podoba. Fernandes wygląda na takiego, który ma potencjał, powinien tylko więcej grać.

Tylko teraz już nikogo nie puszczać!
3. pedro916.06.2010; 13:38
Wcześniej Emery wierzył w del Horno i wiemy jak się to skończyło. Jeśli Fernandes zostanie, to tylko dlatego, że nie będzie na niego chętnych. Dla mnie powinniśmy się pozbyć Fernandesa, bo mimo niewątpliwego talentu, w zasadzie nic nie pokazał i nikłe są szanse na to, że się coś zmieni.